Reklama

Skylink obohacuje ponuku o program pre kutilov

Satelitná služba Skylink rozšírila dnes svoju ponuku o Hobby TV v štandardnom rozlíšení (SD/MPEG-4). K dispozícii je ako pre slovenských, tak aj českých klientov.

Hobby TV je lifestylový televízny kanál so zameraním predovšetkým na hobby, architektúru, interiérový dizajn či záhradu. Na svoje si prídu aj fanúšikovia varenia, módy či kultúry. Kompletný program stanice si môžete pozrieť v našom TV Programe.

Program nájdu užívatelia zariadení so zapnutou funkciou FastScan na predvoľbe číslo 22 (41 pre ČR). Ostatní užívatelia si ho môžu naladiť z družice Astra 3B (23,5°E), frekvencie 11 739 MHz (bývalá pozícia TESTHBBTV). Hobby TV bude sprístupnená štandardne klientom s aktivovanými balíčkami Mini, Smart, Multi, Kombi, Flexi 10 a Komplet. V rámci promo akcie, bude však stanica dočasne dostupná pre všetkých zákazníkov Skylinku. V pláne je aj zaradenie do mobilnej služby Skylink Live TV.

Technické parametre pre príjem Hobby TV:
Družica: Astra 3B (23.5°E)
Frekvencia: 11739 MHz
Polarizácia: V
FEC: 2/3
SR: 29900
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: Hobby TV
Provider: M7 Group
Video formát: MPEG4
Kódovanie: 0624 (Irdeto),0500 (Viaccess)

PIDy:
Video PID: 0573
Audio PID: 0163
Audio stopy: 163 cze (Mpeg)
PCR PID: 0573
PMT PID: 2473
TSID: 3202
ONID: 0003
SID: 6123
TXT: N/A
HbbTV: N/A
DVB a TXT titulky: N/A

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

 1. No to je teda obohatenie aby už konečne dali všetko do HD to nie ešte pribudne ďalšia blbosť v sd rozlíšení

  1. Presne tak – je rok 2020 a viac ako polovica TV staníc je v Skylinku stále v SD…

  2. Presne tak,ostatný majú skoro všetky tv kanály v hd už dávno a vy dáte do vašej ochutnávky skylink7 v hd a v balíku vysielate v sd.Akože je rok 2020.

 2. Klasika alá Skylink (M7) Nech ide celý už do hája. Predpovedám im, že kopec ľudí im dá papá. Robia si z ľudí dobrý deň.

 3. Skylink z roka na rok horšie už väčšie debilne programy už ani neexistujú

 4. Tak to je úžasné.. S celou rodinou skáčeme od radosti.

 5. Neviem čo tu budete ďalej písať až o pár a čo nevidieť dní M7 zaradí do ponuky Skylinku v SD teleshopping stanicu Klenot TV.

 6. Ivan @ :

  Velmi sa mýliš pretože naozaj existujú a už skoro jedna z týchto bude po novom v ponuke Skylinku.

 7. 3/4programov mi nejde.a t ked ekektrarne vypnu elektrinu, to tak 3-4 krat do roka, potom ked je burka seka obraz, zastavi sa aj na 6hodin,nejde mi nic, pokazde volat technika, akoze co som milionar,,vezme 30
  ecok, nemam slov, o rok uz skoncim zo skylikom

  1. Skylink je mizerný operátor, bez debaty, ale v tomto prípade bude na vine chybný prijímač. Ak na to ten technik neprišiel, tak je asi tiež chybný. Alebo ani nie, veď vlastne na tom zarába…

  2. @Gjara .Jednoznačne chybný prijímač!Napíš aký máš prijímač?Lebo ten technik má pri tebe dobrú zárobkovú činnosť.Ja mám skylink Ct kartu ,tv sony modul smit mascom parabola 60 a výpadok signálu maximálne 2-3 krát do roka a to musí byť riadna metelica juh stredoslovenského kraja.

 8. Sesterský kanál programu MŇAM a MŇAU.Je možné,že HOBBY zůstane v základní nabídce-v ČR balíčku DIGITAL.

 9. Za to nemůže operátor,ale počasí,také mi to zlobí-přes mraky a déšť to kolikrát neproleze a to nemluvím o sněhu v parabole-naštěstí ji mám u vikýře,takže sníh můžu sundat.Taktéž velikost paraboly dělá hodně-větší průměr talíře=lepší signál.

 10. Pri búrke, snežení, hmle a pod. vypadávajú slovenské aj české programy. Nemecké stále idú, majú lepšie zosilovače, skylink šetrí na kvalitnom príjme.
  Netreba volať technika, tento nevyrieši, lebo keď príde hneď to akože opraví. Pravdu nepovie, lebo zarába spolu s Skylinkom.

Komentáre už nie sú povolené.