Reklama

Telekom rozšíril videotéku o viacero dokumentárnych titulov, niektoré z nich sú zadarmo

Vo videopožičovni Telekomu sa objavila začiatkom apríla až 30 nových dokumentárnych filmov a sérií z dielne BBC a Viasatu. Niektoré z nich sú dostupné bezplatne pre všetkých zákazníkov digitálnej televízie Magio TV ako aj mobilnej TV platformy Magio Go.

Siahli sme predovšetkým po kvalitných dokumentoch, aby sme aj touto formou podporili snahu rodičov a ich detí čo najlepšie prekovať vynútenú absenciu v školách. Sme stále len na začiatku tejto cesty, naši zákazníci sa môžu tešiť na nové dokumenty a nové projekty už veľmi skoro,“ povedal Andrej Miklánek, manažér zodpovedný za TV obsah v Slovak Telekome a T-Mobile v Českej republike.

Bezplatné tituly dokumentárnych filmov sú dostupných pre všetkých zákazníkov Magio TV a Magio Go v sekcii Videopožičovňa v bezplatnej sekcii služby. Jedným z lákadiel je aj štvordielny dokumentárny cyklus Zem z vesmíru od BBC, ktorý je k dispozícii v českom dabingu. Tento vizuálne nesmierne príťažlivý dokument ponúka úžasné zábery z vesmíru, objavuje našu planétu z úplne novej perspektívy a ponúka doteraz neobjavené súvislosti.

Bezplatné dokumentárne tituly od BBC v službe Videopožičovna:

Zem z vesmíru – 4 diely, Stredozemné more so Simonom Reevom – 4 diely, Rusko so Simonom Reevsom – 3 diely, Extrémna vodná skúška Steva Backshalla, Bábätká: Ich nádherný svet – 3 diely, Špión v snehu, Vitamínové pilulky: zázrak alebo mýtus?, Divoká metropola – 3 diely, Austrálsky veterinár – 4 diely.

Platená ponuka

Ďalšie atraktívne dokumentárne tituly si môžu pozrieť zákazníci s aktivovanou službou Magio Kino M za 3,99 Eur alebo Magio Kino L za 5,99 Eur bez viazanosti mesačne, kde okrem toho získajú aj prístup k stovkám ďalších filmových titulov, ktoré sa pravidelne obmieňajú.

Dokumentárne tituly od BBC v službe Magio Kino M:

Test lieku na Parkinsona: zázračný liek? – 2 diely, Nepríjemná pravda o diétach, Pekná postava- nemilosrdný tlak, Pravda o obezite, Cesta na Mars? Veľká misia, Tikajúce hodinky v našom tele a Môj skvelý mozog.

Dokumentárne tituly od BBC a Viasat v službe Magio Kino L:

Ver mi, som doktor – 3 diely (BBC), Giganti doby ľadovej (BBC), Revolúcie: Myšlienky, ktoré zmenili svet – 6 dielov (BBC), Prečo neustále priberám? (BBC), Špinavá pravda o čistom jedle (BBC), Bezpečná antikoncepcia? (BBC), Ľadové medvede (BBC), Pravda o antibiotikách (BBC), Stop samovraždám mužov (BBC), Placebo experiment – Môže moja myseľ vyliečiť moje telo? (BBC), Divoké Švajčiarsko – 4 diely (Viasat), Nákladné peklo (Viasat), Lovci v čiernych dierach (Viasat), Londýn: 2000 rokov histórie – 4 diely (Viasat), Územie veľkých mačiek (Viasat) a Tajomstvá nacistického vojnového stroja (Viasat), 54 hodín – 2 diely (Viasat)

Filmová zábava pre celú rodinu

Telekom do Videopožičovne Magio TV a Magio GO okrem dokumentárnych titulov pridáva počas apríla aj viac ako 30 nových filmových titulov rôznych žánrov. V ponuke používatelia nájdu kultovú klasiku Hriešny tanec s Patrickom Swayzem, české romantické komédie Špindl či LOVEní a deti sa zabavia pri rodinnom muzikáli Spievankovo a kráľovná Harmónia, dobrodružnom filme Mia a biely lev či animovanom filme Paddington. Zákazníci tak majú k dispozícii v apríli navyše viac ako 50 hodín filmovej zábavy.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

Komentáre už nie sú povolené.