Reklama

CNN Prima News HD s kódovaním Magio Sat a DIGI TV (0,8°W)

Nový český spravodajský kanál CNN Prima News sa objaví od svojho štartu pravdepodobne aj v ponukách slovenských satelitných služieb Magio Sat a DIGI TV. K test programu, ktorý je dostupný už niekoľko dní na družici Thor 6 (0,8°W), boli totiž aktuálne pripojené všetky tri kódovacie systémy platforiem Magio Sat a DIGI TV.
Pokračovanie nižšie:

Slovenské platformy budú preberať program z kapacity konkurenčného operátora UPC DTH, frekvencie 11 804 MHz. Podľa našich zistení sa však, v čase písania tejto správy, stanica zatiaľ nenachádzala v programovej mape, ktorú využívajú dodávané satelitné prijímače.

Kanál CNN Prima NEWS odštartuje svoje vysielanie v nedeľu 3. mája 2020 o 18:55. Fungovať bude na základe zmluvy s divíziou CNN International Commercial, ktorá poskytuje licenciu k používaniu značky CNN a k prístupu k obsahu a tvorbe programu v rámci celého portfólia CNN. Dostupný bude ako divákom v Českej republike, tak aj na Slovensku.

Technické parametre pre príjem CNN Prima News HD :
Družica: Thor 6 (0.8°W)
Frekvencia: 11804 MHz
Polarizácia: V
FEC: 3/4
SR: 30000
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: CNN Prima News HD
Provider: UPC Direct
Video formát: MPEG4
Kódovanie: 1815 (Nagravision),0B02 (Conax),0D97 (Cryptoworks),0653 (Irdeto),1882 (Nagravision),0B1C (Conax),1886 (Nagravision)

PIDy:
Video PID: 1301
Audio PID: 1311
Audio stopy: 1311 cze (AC3)
PCR PID: 1301
PMT PID: 1300
TSID: 0703
ONID: 1536
SID: 30325
TXT: N/A
HbbTV: N/A
DVB a TXT titulky: N/A

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Takže si to shrňme-co vím já osobně tak SKY LINK v HD-FTA,tedy základní kódovaná nabídka,stejně jako TA3.Program bude přes satelit dostupný i na Slovensku-zda i v placeném DVB-T/2netuším.VOLNĚ-FREE TO AIR nebude,bude kódovaně FTV-FREE TO VIEW,což je KÓDOVANĚ,ale v základní nabídce,tedy v ceně servisních poplatků,hanlivě řečených VÝPALNÉ.Budete-li mít nějaké otázky,ptejte se,pokusím se odpovědět.

    1. Ani FTV to nie je, to by potom muselo ísť na každú aktívnu kartu aj bez zaplateného serpo či základného balíčka (preto je tam to „free“). Je to normálne v platenej ponuke, žiadne FTV.

  2. Takže si to shrňme-co vím já osobně tak SKY LINK v HD-FTV,tedy základní kódovaná nabídka,stejně jako TA3.Program bude přes satelit dostupný i na Slovensku-zda i v placeném DVB-T/2netuším.VOLNĚ-FREE TO AIR nebude,bude kódovaně FTV-FREE TO VIEW,což je KÓDOVANĚ,ale v základní nabídce,tedy v ceně servisních poplatků,hanlivě řečených VÝPALNÉ.Budete-li mít nějaké otázky,ptejte se,pokusím se odpovědět.

  3. Mam Skylink, ale ani nenastavím keď bude v ponuke, viem to prestaviť že také kraviny bude vysielať ako ČT3, radšej pozerám TA3, prip. Euronews. však tu idú najlepšie spravy.

    1. ČT3 nie je ani spravodajská TV. A TA3 je, alebo prinajmenšom ešte celkom nedávno bola, hlásnou trúbou istého ex-kapitána v zálohe.

Komentáre už nie sú povolené.