Reklama

Väčšina športových udalostí bola zrušená. Čo vysielajú teraz stanice Sport1 a Sport2?

Jar býva obdobím športu a radosti, tento rok je však všetko inak. Väčšina športových akcií bola pozastavená alebo úplne zrušená a stanice Sport1 a Sport2 sú nútené upraviť svoj program. Šport je však súdržná sila a akonáhle sa všetko vráti k normálu, televízie opäť prinesú tie najlepšie športové udalosti prostredníctvom priamych prenosov.

Dovtedy sa však pokúsia spríjemniť zložité obdobie zaradením najzaujímavejších zápasov, pretekov či iných športových udalostí z posledných sezón. „Vyberieme pre vás skutočne to najlepšie, góly, sekundy, a emócie, ktoré dodávajú silu,“ uviedol vysielateľ športových programov Sport1 a Sport2.

Diváci Sport1 a Sport2 sa môžu tešiť na:
• najlepšie futbalové zápasy kvalifikácie na Euro či svetový šampionát 
• zápasy českého a slovenského futbalového tímu v Lige národov a kvalifikácii za posledné dva roky
• hokejové bitky zo slovenskej Tipsport ligy , KHL, CHL a SHL
• najlepšie veľké ceny F1 z minulého roka
• novinky zo sveta F1 formou nových podcastov našich elitných komentátorov F1 Tomáša Richtera a Števa Eiseleho
• energické súboje amerických futbalistov v dravej univerzitnej lige NCAA

Aktuálny program staníc môžete nájsť v sekcii TV Program.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. posledné 4 roky som si objednával plustelku na jeden rok,tento mesiac mi končí,už si neobnovím

    1. Aj ja. Počkám na rozšírenie HD programov. Cenové to už preháňajú

    2. Rozširovanie počtu HD staníc v Plustelke tak skoro nebude. Towercom premrhal zvýšenú kapacitu MUX1 po jeho preklopení do DVB-T2 nezmyslami typu duplicitné programy RTVS v HD, Lux HD, TV8, rádiami a pod. Takže kým tento balast nevyhodí a/alebo neprejde na HEVC, už nedokáže prakticky nič ani pridať, ani preklopiť do HD. TV stanice a možno aj rádiá RTVS patria do MUX3, odkiaľ treba vyhodiť ich SD duplikáty v MPEG-2, s TV8 vyraziť dvere úplne a Lux naspäť do SD, keďže podľa dostupných informácií si platí len za SD kapacitu.

  2. Neviem, či sa mi sníva, ale momentálne ide na Sport2 KHL NNAAŽŽIIVO a s DDDIIIVVVÁÁÁKKKMMMIII. CSKA dalo práve víťazný gól.

    1. Sníva, bola to repríza CSKA – Lokomotiv. Osobne by ma zaujímalo, ako to bude s RTV: Šport. Futbal ako štart vysielania asi padol, uvidíme čo bude s Olympiádou v Tokiu.

Komentáre už nie sú povolené.