Reklama

AVIS upravil ponuku miestneho DVB-T multiplexu v Košiciach

Telekomunikačný operátor AVIS upravil v tomto týždni ponuku miestneho DVB-T multiplexu vo východoslovenskej metropole. Podľa informácií portálu SatelitnáTV.sk došlo v multiplexe k vyradeniu TV Romana, ktorú nahradila stanica TV Zemplín v HD kvalite (MPEG-4).

K dnešnému dňu šíri miestny DVB-T multiplex v Košiciach, na 39. kanáli (618 MHz) štyri televízne programy TV Senior HD, Východoslovenská TV, TV Zemplín HD a TV Noe HD. Podľa platného povolenia je vysielač umiestnený v mestskej časti Košice – Sever, konkrétne v Bankove. Signál môže šíriť maximálne s výkonom 0,5 kW.

Kompletný zoznam celoplošných a miestnych, DVB-T/T2 vysielačov môžete nájsť v sekcii Vysielače, ktorú pravidelne aktualizujeme.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. TV Romana je o ničom, ale to je aj TV Zemplín. A z tvojho komentára trčí primitívny rasizmus ako rúra zo steny.

  2. Ako v čom je rasizmus ?cigáni boli aj vždy budú,že si oni to zmenili názov,to je ich vec,aj tak budú vždy len cigáni a aj na programoch Discovery respektíve TLC máš cigánske svadby,tak to rieš u nich že sú rasisti a máš cigánskych diablov, a pod.,tiež to rieš u nich.

  3. To ty máš zjavnú potrebu riešiť etnicitu, nie ja. A tým si len opakovane potvrdil, že si rasista. Nejde totiž o výraz samotný, ale o kontext, v akom je použitý. A o to, že máš potrebu zdôrazňovať etnicitu bezdôvodne v negatívnom kontexte.

  4. Hipparchos,Olasky cigáň ti nikdy nepovie že je rom,ale že je olasky cigáň.

  5. matelko: a ty vieš čítať? Alebo nevieš či nechceš pochopiť, čo som ti vyššie napísal? Že tu vôbec nejde o to slovo „cigán“, ale o niečo iné?

  1. Pokiaľ sa dobre pamätám, tak VSTV je z vysielačov Avisu vysielaná v 720p. Takže je to HD.

 1. Čím viac programov tým lepšie, aspon je z čoho vybrať.Aj nám chýba Local tv v Avise ale co už mame aspon hronku a stredoslovensku tv.

  1. Všetky 4 stoja za milú Jarmilu ako tie slabé Towercom/AVIS vysielače. Na lokálne info stačí web samospráv a pre starších noviny.

  2. L17: nesúhlasím. Lokálne spravodajstvo v TV môžeš na pol ucha sledovať popri práci, čo sa s čítaním novín a webov takto kombinovať nedá. Okrem toho je určite (hlavne pre seniorov) pohodlnejšie, lacnejšie a teraz aj bezpečnejšie sledovať TV, než kupovať noviny.

  1. Je to HD. Niekedy sa to označuje ako HD ready. 1080i/p je Full HD (FHD).

Komentáre už nie sú povolené.