Reklama

Antik testuje viacero ruských programov

Telekomunikačný operátor Antik Telecom testuje vo svoje Tango TV (IPTV), ako aj v OTT službe Antik TV, viacero nových ruských programov. Podľa zistení portálu SatelitnáTV.sk ide konkrétne o programy RTR Planeta, Russija 24, Pervyj Kanal, Dom Kino Premium, Dom Kino, Poehali!, Telecafe, Vremya, Telekanal O!, Bober, Muzika Pervogo, Karusel International, 8 Kanal International a Russian Travel Guide.

Operátor sa zatiaľ k testom nechce vyjadriť. „V priebehu budúceho týždňa budeme k tomu poskytovať viac informácií,“ uviedol pre portál SatelitnáTV.sk Vlastimil Lakatoš, produktový manažér TV služieb Antik Telecom.

Aktuálne teda nie je známe, či budú nové ruské programy k dispozícii predplatiteľom základných balíkov služieb Tango TV či Antik TV, alebo ich bude poskytovať operátor v samostatnom prémiovom balíku, podobne ako je tomu v prípade maďarských staníc.

Počas našich testov boli dostupné ruské programy všetkým klientom Antik TV. Pre ich sledovanie teda aktuálne stačí mať iba vytvorený účet.

Aplikácia Antik TV je dostupná pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android a iOS. Okrem toho je k dispozícii aj pre vybrané značky Smart TV, Android boxy a Apple TV.

Aktualizované: Balík ruských programov bude ponúkať operátor za poplatok 3,9 € mesačne. Všetky spomínané stanice sa stanú súčasťou nového prémiového balíka s názvom Ruský balík.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

 1. Asi idem do Antiku papa Skyfink konečne niekto dostal rozum dúfam, že bude aj Mač TV.

 2. Antik TV v poslednej dobe na apple tv má večerné výpadky

  1. ja mám antik box už vyše roka a všetko ide stále OK ,výpadky máš preto lebo používaš hnUSAcku jablkovú tv.

  2. Nebude večerné výpadky spôsobovať skôr internetový poskytovateľ? Preťaženie jeho lokálnej siete v čase špička (večer)? A čo vyššie vyťaženie domácej siete?
   Ty si napísal, že výpadky má ANTIK (ako si na to prišiel?). Peter Ti odpovedal, že on výpadky nemá. Toľko fakty.

 3. Stačí sa zaregistrovať cez aplikáciu a 30 programov (zatiaľ) máte grátis, vrátane 15 ruských.. https://www.antik.sk/

  Aplikácia: https://1url.cz/wzuE5

  Screenshot 1 z appky: https://1url.cz/VzuEO
  Screenshot 2 z appky: https://1url.cz/CzuEP
  Screenshot 3 z appky: https://1url.cz/4zuEc

 4. Súhlasím , že má Antik výpadky. Mám Smart box , internet 60/60 cez pojitko, no výpadky sú hlavne na Čt24, History , ale aj na regionálkach. Často obraz zamrzne na pár sekúnd. Raz týždenne STB aj reštartujem radšej.

  1. a ako je možné že ja výpadky nemám a box od antiku ide 10hodin denne,a ani žiadne resety boxu nerobím.

  1. žiadnu optiku u nás na dedine nieje dostupná,mám pevnu linku od telekomu rýchlosť len 15/1,vyššia tu nieje.

 5. Chcel by som sa spýtať na akých Smart tv funguje ANTIK tv. Ďakujem za odpoveď.

  1. Chcem sa poradiť mám prijímač Amiko mini combo bez scart pripojenia lebo boli dva druhy.Dotiaľ som mal skylink kartu ice digital ale už prestali ísť programy Prima krimi ,Ta3 chcel som prehrať novší fw ale už nieto scryptovorsk na irdeto prepnúť.Neviem či som to dobre napísal.Chcem odísť od skylinku lebo karta je platná do 15.4. A chcel by som Antik sat kartu a balíček na začiatok 0,99€.Pôjde mi antik sat v tomto prijímači? ČI treba iné fw keď je karta conax?Parabolu mám 100.

 6. Zakladny balik ti pojde. Okrem stanice tv noe a arena sport 2 tie vysielaju v hevc kodeku. Rovnako mi to ide na amiko mira.

  1. Karol Ďakujem poviem manželovi aby to objednal tú kartu.

  2. Hanka DH: okrem karty Antik sat bude treba aj pootočiť parabolu kúsok na západ a dole… A tvoj prijímač, to je Amiko Mini Combo, alebo Amiko Mini Combo Extra? Lebo ten druhý má aj podporu HEVC, takže na ňom pôjdu všetky programy Antik sat. Ak je to ten prvý, tak ako píše Karol, nepôjde Arena sport 2, TV Noe, CS Mystery a ČT :D/ČT art.

Komentáre už nie sú povolené.