Reklama

DIGI Sport 5 skončil, Telekom začal šíriť na jeho pozícii iný športový kanál

Športový kanál DIGI Sport 5 je už minulosťou. Program, ktorý mali k dispozícii iba predplatitelia platforiem Magio TV, Magio Sat, Magio Go, DIGI TV a DIGI GO, ukončil koncom roka 2019 svoje vysielanie.

V poradí piaty športový kanál DIGI Sport začínal najskôr ako občasný kanál, neskôr vysielal niekoľko hodín denne a od decembra 2016 prešiel na celodenné vysielanie.

Od roku 2020 vysielajú pod značkou DIGI Sport už iba tri celodenné programy DIGI Sport 1 až 3 a päť občasných internetových programov DIGI Sport 6 až 10.

TIP: Ktorá televízia prinesie slovenským divákom tenisové turnaje WTA?

Na doterajšej programovej pozícii DIGI Sport 5 začal šíriť Telekom slovenský športový kanál Arena Sport 1 v HD kvalite. Rovnako sa tak stalo aj u sesterskej DIGI TV. Arena Sport 1 HD je tak k dispozícii od 1. januára 2020 v platformách Magio TV, Magio Sat, Magio Go, DIGI TV a DIGI TV Go. Klienti Magio Sat nájdu Arena Sport 1 na pozícii číslo 65, predplatitelia satelitnej DIGI TV na predvoľbe 34.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

 1. Nemám slov,ak by dali Arenu Sport 2 HD a dohodli by sa z freeSATom na simulcrypte tak by mohli mať obaja obe Areny Sport v HD.

  1. Predpokladam, ze toto je len docasne riesenie kvoli sviatkom. Urcite budu preberat AS1 od UPC. A co potom spravia s volnym miestom po DS5 sa uvidi.

  2. iko – Od 1.1 2020 UPC vyradilo Arena Sport 1 HD a aj SD verzie 1 a 2 .

  1. Ne telekom má už dávno vybavenú dlhodobú zmluvu s AMC

  2. Digi.cz nemá nič spolocne s diig.sk (telekom) asi len ten názov..digi.sk má s AMC zmluvu este minimalne na 1 rok..na slovensku sa nemusis nicoho bat

  1. Pne vcera vobec nesiel ak by som nemal skylink s balickom multy tak na sviatky nemam tv a prima plus ide v promo mas pravdu

 2. My sme si to už tiež všimli a mame Arena Šport 1 HD a dávajú tam veľmi dobrý program. A keď sa môžem niekoho z vás opýtať, kedy vysielajú na Internetových Digi Športoch 6-10?

  1. Na D6-10 dávaju ligové zápasy ked sú ligy program nájdeš na https://www.digisport.sk/program/

  1. Staci len pozorne citat: https://www.satelitnatv.sk/2019/12/ktora-televizia-prinesie-slovenskym-divakom-tenisove-turnaje-wta/

 3. Arena Sport 1 pozerám kvôli Holandskej lige , je dobré že ju udržali na SK trhu.Hlavne pozerám Ajax Amsterdam.Ale aj iné zápasy si rád pozriem. Dúfam že za rok budú mať Bundesligu alebo Série A (Taliansko) . Aj Švajčiarská liga je celkom zaujímavá. Škoda tej Ruskej a Belgickej ligy mohli ju nechať.

 4. Ahoj, zaregistroval jsem, ze se objevila na pozici Digisportu 5 pozice pro Premierleague s oznacenim cz v HD, Nevite někdo zda se chysta změna preladeni na nove parametry? Zatím nejde obraz ani zvuk, EPG je funkcni.

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.