Reklama

ANTIK pridal do svojej IPTV program v UHD kvalite s českým audiom

Do ponuky digitálnej televízie Tango TV, ktorú prevádzkuje ANTIK Telecom vo svojej vlastnej optickej sieti, pribudol v týchto dňoch už desiaty program v UHD kvalite. Najnovšou novinkou je nový dokumentárny kanál Love Nature 4K s českou audio stopou.

Love Nature 4K prevádzkujú spoločnosti Blue Ant Media a Smithsonian Networks. Diváci nájdu vo vysielaní dokumentárne programy so zameraním na prírodu.

Program je zaradený do Prémiového balíka v celom optickom pokrytí Antiku, pričom do konca januára je zadarmo aj v Základnom balíku dostupnom pre všetkých TV klientov operátora.

Love Nature 4K doniesol na Slovensko skutočne neobvyklú kvalitu obrazu,“ netají sa spokojnosťou Vlastimil Lakatoš, produktový manažér TV služieb Antik Telecom. „Farebné prevedenie a prírodné detaily na stále dostupnejších obrazovkách s veľkými uhlopriečkami sú neskutočne krásne.

Stanicu Love Nature 4K šíri operátor v kodeku HEVC s obrazovým rozlíšením 3840×2160 pixelov a s 50-timi snímkami za sekundu. Dátový tok dosahuje 17 Mbps.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

 1. Buďme radi, že aspoň SD mazanice v tomto SD štáte ešte fungujú. Dnes 16,45-16,55 bol vypnutý Kamzík, mux 2 a 3, bez predchádzajúceho oznamu Towercomu.

 2. Škoda že nie je Antik v Bratislave, optika s internetom a telkou od nich by bola zrejme lepšia ponuka ako zdochýňajúci skylink s sd kanálmi a stále klesajúcou ponukou.

  1. V BA máš optiku od UPC, to je tiež slušná ponuka, pokiaľ sa dobre pamätám, či nie? A ani optika od Pomaranča a Slovanetu by nemala byť od veci…

  2. v BA na urcitych miestach je optika od Antiku.
   https://techbox.dennikn.sk/antik-telecom-bude-uz-aj-v-bratislave/

   dostupnost sa da overit na stranke antiku

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.