Reklama

Skylink pripravil špeciálne akcie pre nových zákazníkov

Od tohto týždňa spustil Skylink dve špeciálne akcie, ktoré majú osloviť nových klientov. Podľa informácií portálu SatelitnáTV.sk pripravil operátor novú akciu nielen pre zákazníkov, ktorí si vyberú komplet aj s inštaláciou za zvýhodnenú cenu a uzatvoria zmluvu na dva roky, ale aj tých bez viazanosti, čo si aktivujú novú kartu a zaplatia registračný poplatok.

Všetkým novým zákazníkom, ktorí uzatvoria zmluvu na 2 roky, ponúkne operátor ako darček prémiové balíčky HBO Standard, vrátane HBO GO, a Exxtra na 2 mesiace zadarmo. Akciová ponuka platí na všetky nové zmluvy uzatvorené od 18. novembra 2019 do 31. decembra 2019.

Ďalší bonus pripravil Skylink pre nových zákazníkov, ktorí si zakúpia samostatnú kartu, respektíve bezkartový CAM modul Viaccess a zaplatia registračný poplatok 39,9 €. V rámci akcie bude teraz súčasťou registračného poplatku aj programový balíček Multi na 3 mesiace. Podmienkou je zaplatenie už spomínaného registračného poplatku. Táto akcia platí od 20. novembra do 31. decembra 2019. Akcia sa však nevzťahuje na klientov, ktorí si s novou kartou predplatia hneď balíček Kombi alebo Komplet. V tomto prípade akcia uplatnená nebude, účtovať sa však nebude registračný poplatok.

Pre využitie oboch špeciálnych ponúk je nutné navštíviť predajcu s aktivačným webom.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. Ja bol zákazníkom ale už nie som.Pochybujem že by mi dali za 1€.Som spokojný s DVB-T cez anténu.Aj ten posledný modul je už preč.

 1. A starý zákazníci znova nula bodov! Na nich kašľať, hlavne ze platia, asi je čas na zmenu.

  1. Starym zakaznikom budu rok co rok dvihat ceny.!!!!!!!!!!!!

 2. Prečo len na modul Viaccess, na tom sa nedá uhradiť servisný poplatok na ČR/SR. Zase oj*b. Aj tak, bacha na skylink, kúpil ich Canal+, ktovie či zase nebudú chcieť o rok, dva nové moduly a karty. Oni si vážne myslia že zákazníci budú TV operátorovi stále pchať prachy na technológie? Skutočne začínajú byť iní operátori zaujímavejší, časy keď bol skylink TOP operátorom sú preč.

 3. Lakaju zakaznikou na akcie na 1e .Rovnaky su politici pred voľbami .ceny drahe 170 e programy ziaden signal.A na starych zakanikov nemyslia Skylink je len dojna krava na Euuuuuuuuuura

  1. Máš uplnú pravdu
   Ja som sa s nimi rozlúčil už na začiatku tohto roka. Len zvyšovali ceny a uberali programy .

 4. Nech si ich nechajú, majú sa radšej starať o starších zákazníkov ktorí im peniaze vyrobia je to banda

 5. Ať už radši nic nepřipravujou a neblbnou lidem hlavy, Bože!!! Radši ať už zahájí důkladnou přípravu k ukončení celého tohoto zoufalství a měli by začít konečně vnímat realitu TV trhu!!! Kolik nových TV kanálů lidem v poslední době přidali??? NIC!!! Naopak, stále ztrácí a ničím to lidem nevynahradí, opravdu strašný přístup!!! Zatím to ale bohužel nevypadá na to, že jim ve slavné M7 dá někdo z VIVENDI (Canal+) přes tlamu, aby se probrali .)))

  1. Pridali Love Nature v UHD na Hot Bird 13°E cez Modul s kartou Viaccess Orca

 6. …jen ještě dodám, že nizozemský CANAL DIGITAAL v barvách M7 (vlastník také slavného Skylinku), od ledna dost tvrdě zdraží své služby a již počátkem prosince tak bude podle některých informací (totaal tv) zahájen masivní odliv již dlouho nespokejených klientů od této služby… Tak že by po německé službě DIVEO šel do kelu i dříve vcelku skvělý CANAL DIGITAAL??? …uvidíme .)))

 7. Veru treba ísť preč veĺa eur a malo muziky telka pre poslancov v parlamente,nenažrany slováci vo vedení s keď je zle vedenie tak nejde elektrina

  1. Nerozumieť tvoja písanie. Čo povedala chcieť? Slováci???

 8. starí zákazníci čo?? 10000 starých odíde a 1000 nových príde.Niekto dostane za tých 1000 nových odmenu ale že odišlo 10000 starých, to už nikto pre ich senilitu nevidí.Výhovorky, že nie sú peniaze neobstoja-milióny na reklamy sa nájdu vždy.

 9. Nove Viacess moduly majú posielať zadarmo na vymenu za CW+ IR , tak ako to robí canal+ – jedine to by bolo férové voči doterajším zakaznikom

 10. Nariekať je zbytočné. Ak sú služby nanič a drahé, treba ich prestať používať. Osobne počkám, čo urobí Canal+. Potom uvidím. Možností je habadej.

  1. Obavám se, že CANAL+ neudělá prozatím vůbec nic! Zatím jde pouze a jenom o konsolidaci, což znamená, že společnost VIVENDI, která vlastní zmíněný CANAL+, bude pouze dohlížet na tržby společnosti M7 GROUP. Zatím to tedy pro uýivatele SKYLINK znamená jedině to, že se občas někde lidi dočtou, kolik má VIVENDI předplatitelů/abonentů po celé Evropě. S investicemi, které by se promítly např. do zkvalitnění služby SKYLINK zatím nepřicházejí do úvahy. Jednoduše řečeno, akorát navýšili cenovou hodnotu společnosti. Mimochodem, pokud se někdo domnívá, že budou na území Česka a Slovenska v nejbližší době vysílat kanály CANAL+, tak se prozatím hluboce mýlí.

 11. Choďte do prírody a radujte sa ešte pokiaľ sa dá z tejto krásy, aj tak tie programy sú strata casu

 12. Skylink to ma uz za sebou,
  Dufam ze takto nedopadne aj Freesat.

 13. Chcelo by to masívny odliv zákazníkov aby títo nenažranci nenažraní už konečne skončili. Vôbec si nevážia svojich zákazníkov, stále iba zvyšujú ceny a uberajú kanály. Veď aj na nich sa pomaly varí voda.

 14. Neviem čo sa rozčulujete,teraz je toľko možností na sledovanie tv .Nevyhovuje odchádzam inde ja som zatiaľ aj cenove aj kvalite spokoná !

 15. Ja nepozerám tv programy samé sračky a zavádzajúce reklamy RTV S vyselali ligu majstrov a zrazu nič….a koncesonarne poplatky hore.

  1. Jaro,
   zablúdil si, si mimo témy. A LM môžeš pozerať i inde, nie každý divák je pokakaný za zmanipulovanými loptovými pobehajmi, kde ich majitelia prepierajú ozrutné sumy. Zaplať viac RTVS za zástrčky, možno dostaneš i LM.

  2. Presne tak, nie každý je zvedavý na pokérované preceňované primadony behajúce za loptou a so špinavým biznisom v pozadí. Ale ten záver je blbosť – zaplať viac a možno dostaneš… Keď za niečo platiť, tak potom chcem za to určite dostať protihodnotu, nie možno! Čo je toto za otrocké zmýšľanie, že keď sa panstvu uráči, možno mi za moje peniaze aj niečo dá… Jasná dohoda vopred a ak nie, treba sa ísť dohodnúť inam.

 16. LM bola na stv nepôjdem inde a ešte platiť dosť čo platíme koncesionarsky za neobjektívne správy kde velebia kisku a podobných a ČT to isté všetko iné sú konspiracie podla nich ale Česi majú všetko cez dvbt aj u nás by to tak malo byť a nie markíza chce peniaze od ľudí a pritom má prachy z reklamy to nie sú mafiánske praktiky? ako to omielaju vo svojich správach zobrať licenciu

Komentáre už nie sú povolené.