Reklama

Prvý operátor zaradil Nicktoons, čoskoro pribudnú ďalší

Nový detský televízny kanál Nicktoons, ktorý je od novembra dostupný v českom jazyku, môžu už sledovať prví diváci na Slovensku. Do svojej ponuky ho začiatkom novembra zaradil káblový operátor UPC. Nicktoons nájdu klienti UPC v ponuke programových balíčkov Komfort, Komplet a tematického balíčka Kids, a tiež v ponuke mobilnej televízie Horizon GO.

V priebehu tohto mesiaca sa Nicktoons objaví aj v ponuke ďalších platených televíznych operátorov na našom trhu. Tešiť sa naň môžu aj zákazníci Slovak Telekomu a Digi Slovakia. O zaradení programu s ďalšími operátormi aktuálne ešte prebiehajú rokovania.

Nicktoons sa vo vysielaní zameriava na deti vo veku od 4 do 10 rokov. Z aktuálneho programu môžeme spomenúť animované rozprávky ako Ninja korytnačky, Kung Fu Panda, Tučniaci z Madagaskaru, Alvin a Chipmakovia a SpongeBob.

Nicktoons skvele dopĺňa ponuku detského obsahu od Viacomu,“ hovorí Gábor Harsányi, viceprezident a generálny manažér Viacom International Media Networks pre strednú a východnú Európu a Izrael. „Nový kanál vypĺňa medzeru medzi Nick Jr, ktorý ponúka zábavný a interaktívny obsah pre predškolákov a Nickleodonom, ktorý prináša tie najlepšie animované a hrané seriály populárne medzi teenagermi. S novou kombináciou kanálov ponúkame najväčší výber zábavných animovaných seriálov pre deti každého veku, a to každý deň, po celý deň,“ dodáva.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Akurát to pozerá vnučka na Horizon Go nie je to bohviečo.Ani po obrazovej stránke ani obsahom.

  2. Tie detské programy sú upln o ničom len blbnú od útleho veku tie deti hovadinami

Článok už nie je možné komentovať.