Reklama

DIGI Sport 5 končí, vysielať má iba do konca roka

Po tohtoročnej zmene kanálu DIGI Sport 4, ktorý sa premenoval začiatkom augusta na Premier Sport, pripravuje prevádzkovateľ slovenských športových kanálov ďalšiu novinku. Podľa zistení portálu SatelitnáTV.sk má koncom roka ukončiť vysielanie športový kanál DIGI Sport 5. Športoví fanúšikovia sa však nemusia obávať, že budú mať o jeden športový kanál menej, DIGI Sport 5 totiž nahradí iný program. Podrobnosti zatiaľ známe nie sú, ak sa nám ich podarí zistiť, budeme o tom samozrejme informovať.

V poradí piaty športový kanál DIGI Sport začínal najskôr ako dočasný kanál, neskôr vysielal niekoľko hodín denne a od decembra 2016 prešiel na celodenné vysielanie.

DIGI Sport 5 je súčasťou platforiem Magio TV Magio Sat, Magio Go, DIGI TV a DIGI GO. Predplatitelia DIGI TV majú prístup k programu už od základného balíčka Štandard. Telekom ho ponúka svojim zákazníkom v balíčku L.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Ja som zasa počul, že Arena Sport 1 HD bude od freeSATu pre ST a Arena Sport 2 HD od ST pre freeSAT tak uvidíme ako to bude.

  2. Žiadna náhrada za DS 5 nebude.Jednoducho stratil práva na obsah,ktoré získal EUROSPORT,takže zaniká.Budú len TRI Digisporty.V januári Telekom pridá Arena Sport.

    1. technikKE @ :

      Vieš vôbec čítať, píše sa tam iba o ATP a nie tam vôbec nič o WTA!!! WTA Eurosport nezískal a do konca roka 2022 to má V ČR O2 CZ. Pokiaľ by to mal Eurosport tak by pri WTA musel byť v ČR odpojený!!!

    1. Necital, on len prepisal co pisu na inom webe. Uz len to, ze zostanu 3 DIGI Sporty je klamstvo 🙂

  3. Celý článok úplne o ničom keď tam nie vôbec nič o tom ako to bude s WTA tenisom a na ktorom kanále bude po novom keď zrušia Digi sport 5 ktorý je iba pre Slovensko. Keď by WTA presunuli na Digi sport 1 až 3 pokiaľ je aj v Digi pre Českú republiku tak by to pri WTA v Českej republike museli odpojiť.

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.