Reklama

DIGI Sport 5 končí, vysielať má iba do konca roka

Po tohtoročnej zmene kanálu DIGI Sport 4, ktorý sa premenoval začiatkom augusta na Premier Sport, pripravuje prevádzkovateľ slovenských športových kanálov ďalšiu novinku. Podľa zistení portálu SatelitnáTV.sk má koncom roka ukončiť vysielanie športový kanál DIGI Sport 5. Športoví fanúšikovia sa však nemusia obávať, že budú mať o jeden športový kanál menej, DIGI Sport 5 totiž nahradí iný program. Podrobnosti zatiaľ známe nie sú, ak sa nám ich podarí zistiť, budeme o tom samozrejme informovať.

V poradí piaty športový kanál DIGI Sport začínal najskôr ako dočasný kanál, neskôr vysielal niekoľko hodín denne a od decembra 2016 prešiel na celodenné vysielanie.

DIGI Sport 5 je súčasťou platforiem Magio TV Magio Sat, Magio Go, DIGI TV a DIGI GO. Predplatitelia DIGI TV majú prístup k programu už od základného balíčka Štandard. Telekom ho ponúka svojim zákazníkom v balíčku L.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

 1. To som zvedavý aká náhrada bude na D5 vysielali povečinu WTA

 2. Mohli by dať ČT4ŠPORT alebo šport5 alebo Arena Šport1,2 alebo niejaký lepší !!!

 3. Orange sport nech nechce ten Tydlikom veď je to najdrahší operátor ako európa

 4. Podľa neoficiálneho infa to bude to Arena Sport 2 HD.

 5. Ja som zasa počul, že Arena Sport 1 HD bude od freeSATu pre ST a Arena Sport 2 HD od ST pre freeSAT tak uvidíme ako to bude.

  1. Tak by to bolo ideálne v iptv budu asi obe v HD

 6. Juraji
  Ale veď Sport 1 a 2 v HD majú tiež tak.
  Pekný deň všetkým.

 7. Žiadna náhrada za DS 5 nebude.Jednoducho stratil práva na obsah,ktoré získal EUROSPORT,takže zaniká.Budú len TRI Digisporty.V januári Telekom pridá Arena Sport.

  1. technikKE @ :

   Vieš vôbec čítať, píše sa tam iba o ATP a nie tam vôbec nič o WTA!!! WTA Eurosport nezískal a do konca roka 2022 to má V ČR O2 CZ. Pokiaľ by to mal Eurosport tak by pri WTA musel byť v ČR odpojený!!!

 8. technikKE
  Čítal si pozorne??? O čom asi píšem 🙂 🙂 🙂

  1. Necital, on len prepisal co pisu na inom webe. Uz len to, ze zostanu 3 DIGI Sporty je klamstvo 🙂

 9. Na poziciu ds5 by mohli spolu s orange dat premier sport2HD, aby bolo viac zapasov z anglickej ligy.

 10. Celý článok úplne o ničom keď tam nie vôbec nič o tom ako to bude s WTA tenisom a na ktorom kanále bude po novom keď zrušia Digi sport 5 ktorý je iba pre Slovensko. Keď by WTA presunuli na Digi sport 1 až 3 pokiaľ je aj v Digi pre Českú republiku tak by to pri WTA v Českej republike museli odpojiť.

 11. Výborne by bolo ,keby sa im podarilo dať Orange šport.Ale to by museli zaplatiť vysielacie práva a to nie je zatiaľ možné.Ale bolo by to výborné lebo sú tam zápasy Ligy Majstrov ,ktoré nie sú zatiaľ dostupné,iba v Orange sport a O2. Ale skúsiť to môžu,lebo zákazníci prechádzajú na Orange alebo O2.

 12. Z dôvodu možnosti sledovať WTA turnaje som zakúpil balík služieb s DIGI 5 u Telekomu popri tom, že som užívateľom UPC s najvyššou ponukou televíznych programov. Ak Telekom po ukončení vysielania DIGI 5 nedoplní ponuku iným televíznym kanálom s možnosťou sledovania WTA turnajov, zruším s Telekomom svoju zmluvu a určite nebudem jediný.

Komentáre už nie sú povolené.