Reklama

Maďarsko: Cez anténu sú teraz šírené štyri platené programy voľne

U našich južných susedov pripravil prevádzkovateľ terestriálnej platformy MinDigTV Extra pre divákov, ktorí prijímajú programy cez anténu, ďalšie ochutnávky. Popri Paramount Channel a Viasat History tak budú môcť diváci sledovať v najbližšom období voľne aj filmový kanál Film4 a spravodajský Hir TV. Okrem toho prebiehajú nekódované testy nového programu Dikh TV v multiplexe E, ktorý bude zaradený oficiálne do platenej ponuky MinDig TV Extra 4. novembra 2019.

Voľné vysielanie Paramount Channel (MUX D) má byť sprístupnené už len do 3. októbra, Viasat History (MUX E) bude k dispozícii nekódovane do 6. októbra, spravodajská Hir TV (MUX C) do 14. októbra a Film4 (MUX D) do 30.októbra 2019. Po ukončení voľného vysielania budú opäť všetky programy zakódované systémom Conax a prístup k ním získajú iba predplatitelia MinDig TV Extra.

Vzhľadom k tomu, že signál z maďarských celoplošných vysielačov má dosah aj na Slovensko, môžu všetky programy prijímať aj diváci u nás, hlavne tí, ktorí bývajú v blízkosti hraníc s Maďarskom. Kompletný zoznam staníc, šírených nielen v maďarskom DVB-T, aj spolu so zoznamom vysielačov, môžete nájsť v sekcii Vysielače. ktorú pravidelne aktualizujeme.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentár

Komentáre už nie sú povolené.