Reklama

Lepší.TV predstavila vynovenú aplikáciu aj web

Internetová služba Lepší.TV, ktorá pôsobí nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku, sprístupnila dnes svojim klientom nové grafické prostredie. Zmenou prešla ako samotná aplikácia, tak aj webové stránky.

Nový vzhľad aplikácie prináša moderný dizajn, výrazné sprehľadnenie, väčšie tlačidlá aj obrázky a ďalšie prvky. Hneď na úvodnej stránke je možné vidieť posledne sledované stanice, užívateľ môže pokračovať v sledovaní, pozrieť si nahrávky, alebo počasie. Úvodnú stránku si môžu predplatitelia upraviť a zmeniť podľa toho, čo koho zaujíma, kto čo má rád aj do tých najmenších detailov.

Ďalšou novinkou sú náhľady, v ktorých je možno lepšie nájsť začiatok filmu či špecifickú pasáž seriálu vo veľkom zobrazení. Operátor vylepšil aj sekciu info/diely, kde je u programov, ktoré majú viac dielov, ihneď vidieť ďalšie diely a možno ich usporiadať podľa sérií. Dostupné sú navyše aj podobné seriály, ktoré by mohli diváka zaujať.

V novom prostredí dominujú tmavé farby. „Pointou celej tejto zmeny bola hlavne modernizácia, a tiež sme chceli navodiť podobný pocit, ktorí majú ľudia, keď sedia v kine. Poznáte to, všade tma a len vás obklopuje zvuk a obraz. To isté sme chceli, nech zažívajú aj ľudia doma„, uviedol Pavel Górecki, riaditeľ Lepší.TV.

Predplatitelia prémiových kanálov HBO nájdu od dnes v ponuke aj sekciu HBO On Demand (HBO OD), vďaka ktorej budú môcť sledovať vybrané filmy a seriály z HBO priamo v aplikácii či set-top-boxe.

HBO OD v Lepší.TV

Operátor dnes predstavil aj vynovené webové stránky. Dostupné sú aktuálne na adrese www.lepšia.tv/?dark=1.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. Tak sa nám tu profiluje silná trojka OTT operátorov:Lepší.TV,SkylinkLive,SledovanieTV.

  2. Pokial ju nebude mozne sledovat na dvoch tv sucasne (bez dalsich financnych nakladov) nema sancu uspiet!!!

    1. Áno-poplatkami za ďalšie zariadenia v rámci jedného účtu sa stáva služba predražená.

Komentáre už nie sú povolené.