Reklama

Otta začala ponúkať obsah v UHD kvalite

Internetová videopožičovňa otta, ktorú prevádzkuje operátor Towercom, rozšírila svoj obsah o videá v UHD kvalite (4K). Užívatelia služby s potrebným technickým vybavením si tak môžu pozrieť prvé videá so 4x vyšším rozlíšením ako poskytuje formát HD.

Počas našich testov boli všetky videá v 4K kvalite sprístupnené v novovytvorenej kategórii Extra.

Okrem pridania obsahu v 4K kvalite vydal Towercom aj novú verziu aplikácie, ktorá ponúka vylepšené grafické prostredie. Dostupná je aj pre majiteľov nových Plustelka boxov Amiko A5. Stačí len vojsť do Aplikačného obchodu a aktualizovať aplikáciu.

Videopožičovňa otta ponúka približne 500 filmových titulov domácej aj zahraničnej produkcie, kvalitné európske filmy ako aj obľúbenú slovenskú a českú klasiku. K dispozícii je navyše aj živé vysielanie a archív vybraných televíznych kanálov (TV JOJ, PLUS, WAU, Prima Cool, Jednotka a Dvojka). Štandardná cena služby je 4,99 € mesačne. K jednému užívateľskému kontu je možné priradiť až 5 používateľov, ktorí môžu službu využívať na maximálne desiatich zariadeniach.

Nové grafické rozhranie služby otta.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. Prečo tento článok nevidno na titulnej stránke? Aspoň teda v mobilnej verzii…

    1. Ide o starší článok zo septembra. Na hlavnej stránke sa zobrazujú iba najnovšie. V posledných dňoch sme ich počet navýšili na 18.

Komentáre už nie sú povolené.