Reklama

FilmBox rozšíri svoju filmovú ponuku o tituly Paramount Pictures

Kino Polska TV S.A., sesterská spoločnosť SPI/FilmBox, uzavrela novú zmluvu s Paramount Pictures. Diváci platených filmových kanálov z rodiny FilmBox sa tak môžu tešiť na ešte širší výber toho najlepšieho zo svetové kinematografie.

Je mi potešením oznámiť uzavretie zmluvy medzi Kino Polska TV S.A. a spoločnosťou Paramount, ktorú ocenia predplatitelia kanálov FilmBox v celej strednej a východnej Európe,“ hovorí Magdalena Blasiak, riaditeľka akvizícií v spoločnosti SPI International. „Snažíme sa našim divákom ponúkať neobmedzený obsah tej najvyššej kvality. Zahrnutie dlhého radu titulov z distribúcie Paramount je ďalší krok týmto smerom,“ zhŕňa Magdalena Blasiak.

Od septembra sa ponuka platených staníc z rodiny FilmBox rozšíri o desiatky kritikou oceňovaných snímok aj hollywoodskych blockbusterov. Patria sem napríklad akčné filmy ako 13 hodín: Tajní vojaci z Benghází režiséra Michaela Baya alebo Svetová vojna Z s Bradom Pittom v hlavnej úlohe, ktorý sa tiež objaví po boku Marion Cotillard v dráme Spojenci. Aj Tom Cruise sa predvedie ako akčný hrdina v Mission: Impossible – Národ grázlov od oscarového režiséra Christophera McQuarrieho či v oboch filmoch série Jack Reacher. Fanúšikovia sci-fi sa môžu tešiť na Ghost in the Shell so Scarlett Johannson v úlohe kyborga alebo Star Trek: Do neznáma. A medzi novými titulmi na obrazovkách FilmBox nechýba ani rad podarených komédií ako napríklad Zoolander No. 2 s Benom Stillerom v hlavnej úlohe aj režisérskom kresle.

Kompletný program nielen stanice FilmBox môžete nájsť v TV Programe.

Všetky tieto filmy a mnoho ďalších titulov bude možné tiež sledovať aj prostredníctvom služby FilmBox Live.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

Komentáre už nie sú povolené.