Reklama

Horor Film, KinoSvět a WAR nezmenia len názvy, diváci sa dočkajú noviniek aj v programe

Slovenská produkčná, ako nový vlastník Československej filmovej spoločnosti, dnes oficiálne potvrdila, že plánuje rebranding kanálov Horor Film, KinoSvět a WAR.

K rebrandingu dôjde koncom roka 2019 a jej súčasťou budú aj programové zmeny. Horor film bude po novom niesť názov CS Horror, WAR Svět válek sa zmení na CS History a Kinosvět na CS Mystery.

Zmeny súvisia so zjednotením brandu, ako aj s pripravovaným rozšírením a skvalitnením programu jednotlivých staníc. Diváci sa však nemusia obávať, o svoje obľúbené relácie či seriály neprídu. Program, na ktorý sú zvyknutí, ostane zachovaný, bude však obohatený o ďalšie témy. K zmenám dôjde 1. decembra 2019,“ informovala dnes JOJ Gorup.

WAR po rebrandingu na CS History už nebude prinášať iba relácie s vojenskou a konšpiračnou tematikou, ale aj historické relácie venované širšej škále tém. Jej diváci sa v roku 2020 môžu tešiť napríklad na sériu Na bitevnom poli, či Hrdinova nebies.

Fanúšikovia hororov si budúci rok na CS Horror nájdu hororové filmové chuťovky ako Tichý experiment, Hrozná minulosť, Chlapec, či najnovšie časti obľúbenej série Saw: Hra o prežitie.

CS Mystery to bude svet záhad a paranormálnych javov, svet vojen aj zločinov, ale aj konšpirácií a alternatívnej histórie. Stanica v roku 2020 ponúkne svojim divákom nové série relácií Prípady FBI, Záhady živočíšnej ríše, či novinky Hollywood Homicide, Shocking Truth a Mysteries of Space.

CS Film v roku 2020 prinesie filmové tituly ako Snowboarďáci, Kluci z hor, Z pekla štěstí 1 a 2, trilógiu Bastardi, ale aj klasiky ako Pan Tau, Obchod na korze, či Skalpel, prosím.

Vysielateľ naopak už ďalej nepočíta s kanálom CS mini, ktorý v súčasnosti vysiela na rovnakej programovej pozícii s kanálom CS Film v ranných a dopoludňajších hodinách. CS mini však od 1. decembra zanikne iba ako značka, pásmo venované deťom s najväčšími hitmi českej a slovenskej animovanej i hranej tvorby bude od tohto dátumu súčasťou stanice CS Film, ktorá po novom bude vysielať pod značkou CS Film od ranných hodín do polnoci. Od polnoci do rána ju naďalej bude striedať CS Horror.

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentáre

  1. A vy ste si mysleli že ich hneď JOJka zruší len by ma zaujímalo prečo Horor Film nedajú aspoň od 20.00 , už kto pozerá horory o 00.00 , ale ten CS Mystery bude zaujímavý ešte nech dajú CS Sci-Fi a CS Western , tak ako to má Srbská televízia Pink.

    1. Keď do CS mystery presunú konšpirátorské nezmysly z CS history (ex-WAR), tak sa CS history bude dať konečne pozerať a zostane už len jeden odpadový kanál – CS mystery. Ak sa ti toto zdá zaujímavé, tak prosím, proti gustu… 😀

Komentáre už nie sú povolené.