Reklama

Detský kanál v slovenčine dočasne voľne cez anténu

Prevádzkovateľ terestriálnej platformy Plustelka, ako aj všetkých celoplošných vysielačov, spoločnosť Towercom, pripravil aj na letný mesiac júl ochutnávku vybranej stanice z Plustelky. Diváci, ktorí prijímajú programy prostredníctvom antény tak budú môcť počas celého júla sledovať voľne (FTA) detský kanál RiK.

Televízna stanica RiK patrí do portfólia JOJ Group. Pre najmenších divákov prináša iba programy v slovenskom jazyku. Počas júla sa môžu tešiť napr. na rozprávky Ferdo Mravec, Ovečka Shaun, Bob a Bobek, Máša a medveď, Požiarnik Sam, Krtko či vlastné relácie ako Rapotáčik, Sníček a Zabi nudu.

RiK je štandardne súčasťou platenej ponuky Plustelky, šírený je vo štvrtom celoplošnom multiplexe, ktorý už vysiela v štandarde DVB-T2. V čase ochutnávky však bude k dispozícii dočasne aj v druhom celoplošnom multiplexe, na pozícii s názvom RiK Promo.

Ďalšie zaujímavé správy:

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.