Reklama

Kanál CNN Prima News získal vysielaciu licenciu

Pripravovaný spravodajský kanál českej skupiny Prima a CNN International Commercial získal potrebnú vysielaciu licenciu. Konkrétne ide o dve licencie, ktoré sú platne na 12 rokov a na základe nich môže byť program šírený ako prostredníctvom terestriálnych vysielačov v Českej republike, tak aj družice. Informoval dnes o tom tamojší mediálny regulátor.
Pokračovanie nižšie:

CNN Prima News bude vysielať v českom jazyku a stane sa už v poradí deviatou stanicou v portfóliu skupiny Prima. Obsahom vysielania bude ako domáce spravodajstvo, zabezpečované skupinou Prima, tak aj medzinárodné spravodajstvo a relácie dodávané spoločnosťou CNN. Na domácich reportážach sa budú podieľať aj jednotlivé regionálne spravodajské tímy skupiny Prima. CNN Prima News bude zabezpečovať spravodajský obsah i pre ostatné kanály a online platformu skupiny Prima.

Na základe udelenej licencie má CNN Prima News vysielať 16 až 24 hodín denne. Presný termín štartu nie je zatiaľ známy. Podľa prvotných informácií by mal odštartovať najneskôr do apríla 2020.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. V DVB-T(2)beze sporu volně,ale na satelitu nevíme-že by jako ČT24 FTA?Nebo FTV-čili sice kódovaně ale v ceně výpalného?Například „placený“ FILMBOX byl přesunut na balíček DIGITAL a kdo má tento balíček přijímá i WAR-SVĚT VÁLEK a českou verzi polského ADVENTURE TV-její sesterská POWER TV CZ vysílá volně.Asi ukáže čas jak bude PRIMA „svůj“ zpravodajský program distribuovat-volně nekódovaně bych ovšem nevylučoval.Ovšem zde píši o SKY-LINKu.

  2. CNN je silne politicky zaujatý ľavicový kanál. Má niekoľko prezívok, napr. Clinton News Network alebo Communist News Network.

    1. Pepíkovia už majú TV Zem-an / TV Ze-man tak budú mať ešte aj ďalšiu socialistickú TV…

Komentáre už nie sú povolené.