Reklama

DIGI TV so špeciálnou zľavou pre nových klientov

DIGI TV spustila od júna letnú kampaň v rámci ktorej ponúka všetkým novým zákazníkom špeciálnu zľavu. Pri využití letnej kampane s dvojročnou viazanosťou tak dostanú všetci noví zákazníci až 6 zľavnených mesiacov za cenu 6,90 € mesačne pri balíku Štandard a cenu 9,90 € mesačne na prvých 6 mesiacov za vyšší balík Premium. Bežné ceny balíkov sú pritom 9,6 € (Štandard) a 13,6 € (Premium). Uvedená akcia platí pri zriadení satelitnej služby.

Ešte výhodnejšie až 50% zľavy môžu získať záujemcovia pri káblovke po dobu 3 mesiacov pri využití balíčka Štandard a až na 6 mesiacov pri vyššom balíčku Premium. Pri oboch produktoch DIGI ponecháva benefit bezplatnej inštalácie služby, vďaka čomu môžu klienti ušetriť výdavky za zariadenie až do výšky 80 €.

Uvedené ceny platia pre nových zákazníkov od 1. 6. 2019 do 14. 8. 2019 pri využití letnej kampane s 24-mesačným obdobím viazanosti na využívanie zvolenej služby.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Typicke telekomacke. Par mesiacov zlava, hlavne sa ale na dva roky zaviazat. Ani Digisporty ma nepresvedcili, aby som im znova platil. Skoncoval som s nimi v case, kedy sport2 nebol v ponuke a kedy si zacali uctovat prenajom boxov. Nuz mili digiteveaci, stale ste mimo. Telekom uz nikdy. Ani ten prezleceny za digi.

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.