Reklama

Viasat Nature na pár dní voľne v DVB-T

Od štvrtka 11. do pondelka rána 15. apríla bude možné prijímať cez anténu voľne dokumentárny kanál Viasat Nature, ktorý je štandardne kódovaný systémami Irdeto a súčasťou platformy Plustelka.

V rámci ochutnávky bude vysielať Viasat Nature nekódovane a to ako v druhom, tak aj vo štvrtom celoplošnom multiplexe. V druhom multiplexe bude program iba dočasne a to na špeciálnej pozícii Viasat Nature Promo (bývalá pozícia infokanálu), kde nahradí sesterský kanál Viasat Explore.

Štandardne je program Viasat Nature kódovaný systémami Irdeto a súčasťou štvrtého multiplexu, ktorý už vysiela v novom štandarde DVB-T2. K programu sú pripojené dve audio stopy – česká a maďarská. Obe sú vo formáte AAC. Na promo pozícii je však aktívna iba jedna audio stopa.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. zervraj „darovanemu konovi na zuby nepozeraj“ ale tento program nema nic s dokumentami. to je reality show kanal…dnes som to rano zapol a nejaky zachrancovi maciek (tedy kocek, ty vole) tam boli.

  2. Je to podobný kanál ako Animal Planet, Nat Geo Wild. A čo by si tam chcel vidieť?, Veď je to dokumentárny kanál alebo sa mýlim???????

    1. Zetor: menej dokusoaps, reality shows a podobného bulváru, viac ozajstných dokumentov. Toto by sme chceli vidieť.

Článok už nie je možné komentovať.