Reklama

TV Noe začala vysielať na družici Astra 3B v HD kvalite

Česká kresťanská televízia Noe začala vysielať prostredníctvom družice Astra 3B (23,5°E) vo vysokom rozlíšení (HD). Diváci nájdu program v HD kvalite na pôvodnej programovej pozícii doterajšej SD verzie, nie je teda nutné prelaďovať. Vysielanie je aj naďalej k dispozícii nekódovane (FTA).
Pokračovanie nižšie:

TV Noe HD vysiela na družici Astra 3B (23,5°E) z frekvencie 12 363 MHz, jedná sa o satelitnú kapacitu slovenského operátora Towercom. Z rovnakej frekvencie sú šírené aj nekódované programy Óčko Star, TV 8 HD, Šlágr TV, Power TV či TA3 HD.

V čase písania správy bol program šírený s rozlíšením 1920 x 1080. Video bitrate dosahoval pri niekoľkominútovom testovaní od 3,58 do 3,61 Mbps.

Technické parametre pre príjem Noe TV :
Družica: Astra 3B (23.5°E)
Frekvencia: 12363 MHz
Polarizácia: V
FEC: 3/4
SR: 29500
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: Noe TV 
Provider: Free To Air
Video formát: MPEG4
Kódovanie: FTA

<strong>PIDy:</strong>
Video PID: 5020
Audio PID: 5030
Audio stopy: 5030 (Mpeg)
PCR PID: 5020
PMT PID: 5010
TSID: 3234
ONID: 0003
SID: 4910
TXT: N/A
HbbTV: N/A
DVB a TXT titulky: N/A

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Mňa skôr zaráža, že teraz vysiela kanál Skylink7 reláciu z
  Mall TV – „TOP MOMENT-Michael Žantovský“
  Mall TV??? Nechápem, čo robí vysielanie tejto TV na Skylinku :-)))

 2. Aspoň som nemusel nič preladovať , HD nabehlo na pôvodnej pozícii. Síce mám prijímač Opticum ale nemusel som meniť nič. Lebo pri niektorých TV som to musel. Ozaj je pre Opticum HD X 403p aj Fastscan ?? , Lebo mám tam nejaký Fastscan ale pre Poliakov a Skylink nič. Mám radšej prijímače ktorý umožňujú poukladať si programy podľa seba teda bez Fastscanu.

 3. Křesťanská TV LUX je v HD už dávno-NOE je v českém DVB-T v MPEG4 a pak v přechodové síti DVB-T2 ovšem asi v SD.

 4. Pán redaktor Viktor Černý kresťanská televízia Noe nie česká ale keď tak tak iba moravskosliezská !!! Nechovajte sa prosím ako ignorant pretože všetko čo je v Českej republike nie automaticky iba české. Napr. aj vino z ČR je moravské a české a nie iba české a nebo označenie „Víno z České republiky“. Rovnako nie napr. Brno české ale moravské, Opava slezská a Ostrava moravsko-sliezská lebo jedna jej časť je na Morave a druhá vo Sliezsku. TV Noe je práve Ostravská a preto je moravsko-sliezská a nie česká. Podľa vás je regionálna televízia TV Slovácko z juhovýchodnej Moravy taktiež česká?!

  1. Samotná televízia o sebe na oficiálnej stránke píše: „Televize Noe je česká nekomerční (nezisková) televize se sídlem v Ostravě.“ … vyššie uvedenú úvahu tak treba poslať priamo do TV NOE 😀 😀 😀

  2. MajoDX @ :

   To tam napísal jedine taký poturčenec ktorý nevie kde sa vôbec nachádza Ostrava alebo taký ignorant ako je pan Černý a podobne.

   Inak veľa Slovákov bežne a totálne ignorantsky povie napr. to že ide do Čiech aj keď ide vlastne iba do prvej dediny iba na Moravu lebo do Sliezska na druhej strane slovensko-moravskosliezskej hranice. To môže povedať iba totálny ignorant či hlupáčik lebo Čechy začínajú až za mestom Jihlava a končia u Aše!!!

   Čechy sú iba Čechy bez Moravy a Sliezska!!!

  3. Zdenek: už páľ do niekam s tým nacionalistickým vyplakávaním, whiny biatch. Iba čo všetkým lezieš na nerv. TV Noe má sídlo v ČR a tým pádom je česká, lebo je to určenie štátnej príslušnosti – niečo ako národnosť totiž telka nemá. A nikto nie je povinný zaoberať sa nepodstatnými vecami, ako je regionálne umiestnenie jej sídla, len aby sa jeden ufňukanec cítil lepšie. Všetci tu dobre vieme, že existuje aj Morava a Sliezsko, ale ak autor článku nemá potrebu neustále to zdôrazňovať, tak nie je ignorant, iba ty si chumaj. Vysvetlil som to dosť jasne?

  4. pre Zdenek: Máš v občianskom preukaze alebo pase napísané: Morava alebo Sliezsko ? ? ?

 5. TV Noe HD (1920x1080i) aj v DVB-T, MPEG-4 z vysielača Avis v Nitre.

 6. Noe vysiela odvčera tiež v HD z vysielača Avis Lučenec.

  1. @mustafa regionálne tv avis takisto dnes ani ťuk.Niečo sa stalo?Alebo chyba u mňa.

Komentáre už nie sú povolené.