Reklama

Skylink sa snaží prilákať nových zákazníkov so špeciálnou akciou

V posledných týždňoch dostávajú, podľa informácií portálu SatelitnáTV.sk, slovenskí a českí obyvatelia do schránok obálku adresovanú „Príjemcovi televízneho vysielania“, súčasťou ktorej je špeciálna akciová ponuka na príjem televíznych programov. Za celou kampaňou stojí operátor Skylink.
Pokračovanie nižšie:

V liste láka operátor nových klientov na zvýhodnený balíček Smart s približne 80-timi kanálmi za 7,30 € mesačne + inštalácia a zariadenie za 1€ pri uzatvorení zmluvy na 24 mesiacov. Zákazník tak nemusí platiť ani aktivačný poplatok v hodnote 39,9 € a navyše počas prvého mesiaca získa programy z balíčka Komplet. V cene služby bude mať aj prístup k internetovej službe Skylink Live TV na celé obdobie.

Pre využitie tejto zľavy je potrebné zavolať na bezplatné telefónne číslo, alebo navštíviť špeciálnu webovú stránku, a zadať kód akciovej ponuky, ktorý je uvedený v obálke. Bez uvedenia kódu nie je možné túto akciu využiť.

Pokiaľ list dostali do schránky súčasní zákazníci, aj im niečo operátor ponúka. Každý súčasný zákazník Skylinku, ktorý odporučí službu známemu, môže získať odmenu 40 €. Pre využitie tejto akcie je potrebné navštíviť špeciálnu stránku operátora, uvedenú v liste, a zadať telefónne číslo známeho, a číslo dekódovacej karty zákazníka, ktorý známeho odporúča.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Tieto listy nie sú žiadna novinka objavujú sa schránkach už od roku 2017.

 2. teraz neviem čo som to čítal… článok alebo reklamu?

 3. Skylink-Plustelka-DIGI-Telekom TV-Orange TV-SledovanieTV-Antik…teraz si vyber.

  1. Já si vyberám DIGI.Výborná ponuka,cena aj pri dvoch tv v domácnosti,zridenie zadarmo.

 4. skájlink never never never never never never never never never never never never never never never never never never never never.Ťuk ťuk, tak už otevřte oči !!!! NEZABÚDAME !!!!

 5. Používam Skylink v zahraničí cez internet a som veľmy spokojný .40€ je smiešna cena na rok za základný balíček a veľa programov.Uplne skvelé je skúšobná doba na 30 dní..

 6. Ja mam Plustelka a mne tie 2.Eurošporty a Šport 1 a 2.bohate stačia.Skylink nie,keď bol zadara ok ale teraz nie lebo ich ponuka je mizerná.Na bazoši ponúkam bezkartový modul pre skylink.Zbytočne vyhodene peniaze ako napr Digi,Mágio atď.

  1. Aj tak všetko nepozeráte a sat.mate v podstate z imidžu aby ste sa chválili kvalitou a množstvo programov.

  2. @kalaj tie Eurosporty (a väčšina staníc Plustelky) sú v sr*čkovej kvalite s nízkym dátovým tokom

  3. Veru @Kalaj na 55 tv obrazovke nepozeratelné.Obraz hrôza.V plustelke je dosť sd mazanice.

 7. Skylink Digital pre mňa vyhovuje, zatiaľ aj cena .Pozerám aj tak len 10 Hd programov.Ostatné sú pre mňa nezaujímavé ani futbal nemusím a hokej a zimné športy dávajú verejnoprávne tv.Nebudem platiť mesačne 8-12€ .Filmy keď chcem pozriem na nete ,,asi tak.“

  1. Prekoho ako!Aj mne vyhovuje lebo musí parabolu dám iba od 13 stupňov hore.20 m od chalupy smrekový les.

 8. Mne tiež vyhovuje zo všetkých operátorov najviac, žiadna viazanosť, cenovo lepšieho neviem nájsť a to som mesiac skúmal aj medzi iptv,dvb-t a sat poskytovateľmi(dvb-t neriešim z dôvodu 55 palcového TV,čiže mazanice ma už nelákajú) Archív za žiadne poplatky navyše a peniaze za prenájom boxov u skylinku našťastie takisto nie sú. A o flexi 10 nehovoriac, to tiež nik neponúka, okrem jedného iptv v oklieštenej forme. Asi mám šťastie že na sat som prešiel pred dvoma rokmi a nemám komplexy zo servisného poplatku a vyberal som nezávisle bez nahnevanosti na nejakého operátora.

  1. Aj ja som mala plustelku na32 Tv Samsung sa to dalo pozerať.Ale som kúpila 65 palcovú obrazovku sony a to už program v sd nebolo to ono.Samsung som zobrala na chalupu tam nie je signal dvbt tak som kúpila sat ab cryptobox a ročnú kartu freesat na bazare to je ideálne tv za 25€ na rok.Plustelku modul som dala svokre predplatila si na rok a dali jej 15 mesiacov.Dcera mala skylink prešla na káblovú Upc kartu mám teraz ja
   predplatila Digital to je pre mňa aj obrazove aj programom dostatočné.Druhá dcera má takisto skylink ale zať si predpláca balíky.A preto sa nám skylink páči že sa nemusítme viazať a mesačne platiť..

 9. Sú to zdierači,ktorí menia pravidlá počas hry…
  Preto som od nich odišiel.

 10. Skylink ma nasr*l, keď vyradil dobré kanály ako TravelChannel, History, Crime and Investigation a podobne … niektoré stanice prešli z HD na SD (áno, píše sa rok 2019, kedy nikto nechce platiť za SD mazanice) ….

  Aj napriek tomu ich mám, no rozmýšľam o zmene.

 11. Ja ked som si pred 2 rokmi (2017) bral Smart a bol tam kanál Crime and Investigation CZ , tak som sa aj potešil ale potom ked ho vyradili tak mi ho bolo aj ľúto. Neviem čim to bude ale vždy ked prejdem na vyšší balík tak automatický vyradia jeden dobrý program o ktorý mám záujem. Je toto normálne ?????????????????????

 12. Co se týká Skylinku, tak ten je dlouhodobě v totálním delíriu!
  Jinak M7 Group směřuje k ukončení vysílání svých platforem
  na satelitech a všechno bude pouze v App TV (Skylink Live TV).

  Skylink Live TV bude v brzké budoucnosti nabízet víc než dost
  atraktivních kanálů v HD, po kterých diváci už dlouho volají,
  ale zároveň vysílání na satelitu půjde pomalu stranou!

  1. tak – tak, preniesť starosti s distribúciou na plecia (a peňaženky) zákazníka, to je úloha dňa

 13. co ste chceli to mate. chceli pre 30 rokmi ste havla a zapad ,tak to mate

  1. odporučam prestahovanie do Korey. ale na Kube je teplejšie ale bacha – aj zapadnejšie

  2. fero má selektívnu pamäť – asi zabudol, že pred rokom ’89 sme mali 2 kanály, teraz si ich môže vyberať najmenej sto z ponuky x operátorov a aj tých free v terestriáli je stále 3x viac ako vtedy. A nebyť novembra ’89, tak by tu nevypisoval blbosti cez net, tak ako nemôže drvivá väčšina ľudí na Kube a v KĽDR.

 14. Majiteľ Skylinku môže kúpiť satelitnú televíziu freeSAT.
  Akvizíciu UPC DTH oznámila spoločnosť M7 Group na konci roku 2018.
  Akvizícii dal zelenú český „Úřad pro ochranu hospodářské soutěže“ a to 5. apríla 2019.
  M7 Group získala výlučne možnosť kontrolovať spoločnosť UPC DTH. Rozhodnutie toho istého dňa nadobudlo právnu moc.
  „“S ohľadom na skutočnosti, že tržné podiely spájajúcich sa súťažiacich v oblasti maloobchodného poskytovania platených televíznych služieb majú klesajúcu tendenciu, dochádza k relatívne malému nárastu tržných podielov, spájajúci sa súťažiaci nie sú blízkymi konkurentmi, naďalej budú vystavení silnej konkurencii“,“ uviedol úrad ÚOHS vo svojom zdôvodnení. „“Úrad dospel k záveru, že v dôsledku prepojenia činností spájajúcich sa súťažiacich nedôjde k podstatnému narušeniu hospodárskej súťaže v skúmanej oblasti a spojenie súťažiacich povolil“,“ dodal ÚOHS.

Komentáre už nie sú povolené.