Reklama

SATRO pridalo do ponuky Classica Stingray, dva nové HD programy a vyradilo Mezzo

Operátor SATRO rozšíril platformu SATROdigital o nový hudobný kanál v SD kvalite a dva programy v HD. Od pondelka 1. apríla 2019 môžu prijímať zákazníci nový program Classica Stingray v štandardnom rozlíšení a dva programy v HD kvalite – TA3 HD a Arena Sport 1 HD. Naopak z ponuky na konci marca vypadol kanál Mezzo.
Pokračovanie nižšie:

Classica Stingray prináša milovníkom klasickej a vážnej hudby to najlepšie zo sveta opery, baletu a koncertov z celého sveta. Program vysiela 24 hodín a mesačne prináša minimálne 25 premiérových vysielacích hodín v podobe prenosov z takých svetových scény ako sú Opéra National v Paríži, Opera House v San Franciscu alebo Teatro Real v Madride. Novinka je súčasťou balíčkov Komfort a Hudba.

Novinkami v SATROdigital sú aj dva programy v HD kvalite – spravodajská TA3 a športová Arena Sport1. „Stanicu TA3 HD nájdu naši zákazníci v balíčku Mini SK a Mini Komplet. Športovú stanicu Arena Sport 1 zase v balíčku Komfort a tematickom balíčku Šport“, potvrdil Marek Michalík, marketingový manažér spoločnosti SATRO s.r.o. a pokračoval: „Počas celého apríla 2019 pozývame sledovať v našej ponuke Kanálový Tip stanicu Viasat Explore . Stanicu Viasat Explore – nájdu naši zákazníci počas apríla tohto roku v našej ponuke Mini, Mini Komplet SATROdigital alebo v ponukách SATROanalog KDS. Od mája 2019 potom bude stanica Viasat Explore dostupná v ponuke Klasik služby SATROdigital.

V spolupráci so spoločnosťou HBO pripravilo SATRO tento mesiac aj ochutnávku programu HBO 3 HD. Toto voľné vysielanie sa začne v pondelok 08. apríla 2019 od 06.00 hod a potrvá do pondelka 15. apríla 2019 do 06.00 hod. Všetci zákazníci, ktorí majú predplatenú službu SATROdigital tak môžu počas spomínaného týždňa na stanici HBO 3 sledovať reprízy jednotlivých dielov obľúbeného seriálu „Hra o tróny“. Jeho poslednú premiérovú sezónu následne uvedie HBO v pondelok 15. apríla 2019 na stanici HBO o 03.00 hod a o 20.00 hod.

Od jesene minulého roku spoločnosť rozšírila aj počet staníc v aplikácii touchTV a v TV Archíve na 25, pričom stanice sú uložené 7 dní dozadu. Zákazníci si TV Archív môžu objednať už od 1,90 EUR na mesiac, poprípade spolu s hybridným HD digitálnym prijímačom už od 3,40 EUR za mesiac. Naviac, všetky naše aktuálne ponúkané HD digitálne prijímače umožňujú lokálne nahrávanie filmu či seriálu aj pre ďalšie off-line sledovanie.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Classica žiaľ iba v SD. Takže naďalej v HD na Skylinku, aj keď aj tam kvalita obrazu na tomto programe už nie je taká, ako pred pár rokmi.

  2. Bude na 23,5,E aj v HD FTA Power TV HD ???? , ked už ten TV Noe HD je v lepšej kvalite. Mohli dať aj Rebel do HD , SD v roku 2019 už by malo byť na všetkých satelitoch minulosťou. Prečo na 19,2,E a na iných satelitoch ešte vysielajú programy v SD kvalite ?????????

Komentáre už nie sú povolené.