Reklama

Skylink: Za druhú kartu už nie je nutné platiť na rok dopredu

Zákazníci Skylinku, ktorí majú druhú dekódovaciu kartu v domácnosti nazývanú aj Next, nemusia už platiť poplatok za jej využívanie na celý rok dopredu. Operátor sprístupnil od konca marca 2019 aj možnosť platby na obdobie 1 až 11 mesiacov. Po jednorázovej ročnej platbe či platbe cez SIPO, alebo Inkaso z účtu, tak majú zákazníci možnosť platiť za druhú kartu už aj bankovým prevodom, kreditnou kartou, alebo priamo u predajcu, a to už od jedného mesiaca.
Pokračovanie nižšie:

Druhá karta v domácnosti (Karta Next) je dekódovacia karta určená existujúcim zákazníkom Skylinku s aktivovaným plateným balíčkom, ktorí chcú sledovať programy Skylinku na dvoch televízoroch nezávisle od seba v rámci jednej domácnosti. Ponuka druhej karty kopíruje materskú kartu a zákazník za druhú kartu už nemusí platiť zase celú sumu balíčka, ani registračný poplatok, ale platí iba poplatok za službu Druhá karta. Podľa aktuálneho cenníka je to 3,70 €/mesiac, respektíve 44,40 €/rok.

K jednej hlavnej karte je možné si platiť maximálne 2 karty Next. Operátor tak umožňuje sledovať satelitnú TV na troch televízoroch. V kombinácii s internetovou službou Skylink Live to môže byť až 7 zariadení (TV, mobil, tablet…).

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Skylink je je dobrý a som spokojný,ale ktovie dokedy,lebo z roka na rok je to drahšie,škoda …

Komentáre už nie sú povolené.