Reklama

RTVS spustila novú HbbTV aplikáciu Holiday Info

Verejnoprávny vysielateľ RTVS rozšíril svoje hybridné vysielanie (HbbTV) o novú aplikáciu s názvom Holiday Info. Novinka ponúka divákom, ktorí využívajú HbbTV, aktuálne informácie o horských strediskách či kúpaliskách. Nechýbajú tu tiež krátke videá zo živých streamov, mapy, kontakty, ako aj informácie o otváracích hodinách jednotlivých stredísk. U kúpalísk tu nájdu tiež diváci aj ceny vstupného a samozrejmosťou je aj teplota vody.
Pokračovanie nižšie:


Pre spustenie hybridného vysielania budú diváci potrebovať zariadenie s podporou HbbTV štandardu a pripojenie k internetu. K interaktívnemu HbbTV obsahu sa divák dostane štandardne stlačením červeného tlačidla na diaľkovom ovládači. HbbTV od RTVS je dostupné na všetkých verejnoprávnych programoch v DVB-T, ako aj na družici Astra 3B (23,5°E).

Popri Holiday info ponúka RTVS v HbbTV ešte aj Archív vysielania, iRádio, Teletext, Online stream,  ako aj špeciálne aplikácie k MS vo futbale, Tour de France či k Advetným koncertom.

Ukážky novej HbbTV aplikácie

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Ano. Pridal ale zabery ako ze z Live kamier su za leta. 🙂 Super. Zase sa im nieco podarilo.

  2. Nefunguie tv senior hd kedy opravite programy 5 programov nejdu Kosice dnes mnuzikbox tv tv noe sager tv nova internacionale tv zemlin TV8 plustelka . Nove prorgami chem mat uz na velku noc 2019

    1. A ja „chem“ Ferrari, a to ihneď! Ty si sem z ktorej planéty priletel, ty „mnuzikbox“?

Komentáre už nie sú povolené.