Reklama

Maďarsko: AXN a National Geographic dočasne voľne cez anténu

Maďarská terestriálna platforma MinDig TV Extra pokračuje v ochutnávkach vybraných platených programov v tamojšom DVB-T. Operátor v spolupráci s vysielateľmi pripravil od tohto týždňa pre všetkých divákov voľné vysielanie platených staníc AXN a National Geographic. Oba programy sú šírené v tamojšom celoplošnom multiplexe B v štandardnom rozlíšení (SD/MPEG-4).

Voľne vysielanie dokumentárneho programu National Geographic potrvá do 30. marca, v prípade seriálového programu AXN bude ochutnávka trvať do 24. marca. Po týchto termínoch budú programy opäť zakódované systémom Conax a prístup k ním budú mať iba zákazníci MinDig TV Extra.

Vzhľadom k tomu, že signál z maďarských celoplošných vysielačov má dosah aj na Slovensko, môžu oba programy prijímať aj diváci na našom území, hlavne tí, ktorí bývajú v blízkosti hraníc s Maďarskom. Kompletný zoznam staníc, šírených nielen v maďarskom DVB-T, môžete nájsť už tradične v sekcii Vysielače.

Pripomeňme, že ešte do konca tohto týždňa prebieha navyše aj ochutnávka stanice Humor+, ktorá je šírená v maďarskom celoplošnom multiplexe D.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Prepnem na NG, reklama, opäť na ňu po pár minutách prepnem, reklama. Na tretí pokus ide dokument o veľkovýrobe šalátu Caesar, po asi 10 minútach reklama… a upútavky.

  2. Kúsok nepresene, nie AXN je len do 24. marca nekódovane a National Geographic je do 31.marca a od zajtra filmovo serialový kanál Prime je tiež do 31.marca nekódovane.

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.