Reklama

Maďarsko: AXN a National Geographic dočasne voľne cez anténu

Maďarská terestriálna platforma MinDig TV Extra pokračuje v ochutnávkach vybraných platených programov v tamojšom DVB-T. Operátor v spolupráci s vysielateľmi pripravil od tohto týždňa pre všetkých divákov voľné vysielanie platených staníc AXN a National Geographic. Oba programy sú šírené v tamojšom celoplošnom multiplexe B v štandardnom rozlíšení (SD/MPEG-4).
Pokračovanie nižšie:


Voľne vysielanie dokumentárneho programu National Geographic potrvá do 30. marca, v prípade seriálového programu AXN bude ochutnávka trvať do 24. marca. Po týchto termínoch budú programy opäť zakódované systémom Conax a prístup k ním budú mať iba zákazníci MinDig TV Extra.

Vzhľadom k tomu, že signál z maďarských celoplošných vysielačov má dosah aj na Slovensko, môžu oba programy prijímať aj diváci na našom území, hlavne tí, ktorí bývajú v blízkosti hraníc s Maďarskom. Kompletný zoznam staníc, šírených nielen v maďarskom DVB-T, môžete nájsť už tradične v sekcii Vysielače.

Pripomeňme, že ešte do konca tohto týždňa prebieha navyše aj ochutnávka stanice Humor+, ktorá je šírená v maďarskom celoplošnom multiplexe D.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Prepnem na NG, reklama, opäť na ňu po pár minutách prepnem, reklama. Na tretí pokus ide dokument o veľkovýrobe šalátu Caesar, po asi 10 minútach reklama… a upútavky.

 2. Kúsok nepresene, nie AXN je len do 24. marca nekódovane a National Geographic je do 31.marca a od zajtra filmovo serialový kanál Prime je tiež do 31.marca nekódovane.

 3. prečo sa chvalite cudzim perim ake stanice spustilo madarsko pišete že ste spustili dalšie vysielače a ludia pišu v prispevkoch že nemaju signal čim to je?

 4. FTA DVB-T HU:
  Mozi+ od 01.04. do14.04.2019;
  TV4 od 01.04. do29.04.2019;
  VIASAT3 od 23.03. do22.04.2019.

 5. Ináč na pozícii po ‚tm3‘ (Astra +19,2 °) ide oddnes ‚Genius Teleshoping‘.
  Nie je to „prvý apríl“, 😉

 6. Maďarsko dvb-t – od dnes ďalšie 3 stanice FTA,Super TV2,Kiwi,Bonum,až do 28.4.2019 !

Komentáre už nie sú povolené.