Reklama

Viacero TV staníc na našom trhu upravilo názov a predstavilo nové logo

V poslednom období došlo u vybraných televíznych kanálov, ktoré sú k dispozícii aj na našom trhu, k viacerým zmenám. Dokumentárny program Nat Geo Wild sa premenoval na National Geographic Wild a tým pádom došlo aj k drobnej úprave loga. Okrem toho je niekoľko dní k dispozícii divákom s novým logom a grafikou aj platený kanál Animal Planet.
Pokračovanie nižšie:


Začiatkom februára prešiel navyše zmenou aj český kanál Barrandov Plus, ktorý sa premenoval na Barrandov Krimi. Programová schéma stanice však zostala bez zmeny. Na programe tak diváci nájdu aj naďalej prevažne vlastnú produkciu skupiny Barrandov doplnenú o zahraničné seriály.

Barrandov Krimi je šírený aktuálne voľne v českom terestriálnom vysielaní. Je súčasťou tamojšieho multiplexu 3 (MUX 3), ako aj Prechodovej siete 12 (PS 12). Prístup k programu majú aj zákazníci vybraných káblových a IPTV operátorov, ako aj satelitných platforiem Skylink, DIGI TV, T-Mobile Sat či Orange TV.

Nové logoNázov stanice
Animal Planet
Barrandov Krimi
National Geographic Wild

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. To logo Nat Geo Wild sa mi ani nepáči lebo je také malé že ho ani na obrazovke nevidno, predlošne logo bolo lepšie ako to čo je teraz ale na veľkosti loga nezáleží, záleží na obsahu TV kanála, ozaj je ste Wild TV čo je to za stanicu má ju Orange TV v IPTV je to ta istá stanica ako Nat Geo Wild HD?,Za odpoveď vopred ďakujem s pozdravom Zetor25.

 2. Zetor25 ak som pozeral správne – nie je to to isté ako Nat Geo Wild…táto stanica sa zameriava na poľovníctvo a rýbarstvo…je to niečo ako Fishing and Hanting ktorá je u nás asi predsa len známejšia

 3. tie barandov x y by uz mohli konecne skoncit a dat tam nieco pozeratelne

 4. Niektoré kanáli menia logo a niektoré odchádzajú z nášho trhu,ako napríklad dokumentárny kanál DoQ, ktorý úplne končí 31.3.2019 !

  1. Máš viac info ohľadom DoQ ?? Pozeral som, že v už minulosti sa raz stiahla (2011) a potom v (2015) sa zase vrátila..dokonca existovala aj HD varianta, ktorú nám mám pocit, že naši poskytovatelia zabudli ponúknuť 🙁

  2. Viac informácii nemám,len to že končí DoQ,však budú o tom informovať aj viac,ešte majú čas do 31 marca.Dneska som si všimol,že aj nemecká verejnoprávno kultúrna stanica 3 sat,zmenil znak.

  3. 3sat = spolupráca nemecko jazyčných tv spoločností z troch štátov: A, D, CH [ORF, ZDF (neskôr i ARD), SRF (SRG SSR)] – preto je tam tá trojka, takmer bola 4sat – mala sa pripojiť i NDR [DFF alebo i DDR-FS], len sa ‚nestihlo‘. 3sat zmenila označenie 5. februára t. r., po 15 rokoch. Podobne hranatá trojka bola i zo začiatku.

  4. Škoda,že niečo podobné,spoločný projekt nemajú RTVS a ČT !

 5. Logo je prd a nič… Len keby vysielanie stálo za to…lebo keď na to pozerám stojí to za fajku dymu…

Komentáre už nie sú povolené.