Reklama

V apríli odštartuje nový detský hudobný kanál Lala TV, ponúkne aj slovenskú a českú tvorbu

Na slovenskom a českom televíznom trhu odštartuje 1. apríla tohto roku nový detský hudobný kanál s názvom Lala TV. Prevádzkovateľom bude spoločnosť NUNEZ NFE producenta a režiséra Petra Núñeza, ktorá už má vo svojom portfóliu hudobné programy Senzi a TV Folklorika.

Lala TV ponúkne vo vysielaní populárne detské pesničky v slovenskom a českom jazyku, známe najmä z internetového videoservera YouTube. Vo vysielaní sa tak objavia interpreti ako Fíha Tralala, Miro Jaroš, Míša Růžičková, Čiperkové a ďalšie. Programová štruktúra bude navyše doplnená aj o anglické Nursery songs, ktoré dokážu deti nielen pobaviť, ale aj naučiť základy anglického jazyka.

Aktuálne ešte nie je známe u ktorých operátorov bude program od začiatku vysielania dostupný. O ďalších podrobnostiach budeme samozrejme ešte informovať.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

 1. A čo ste čakali?Telekom si tak získava nových zákazníkov keď spúšťa nový program.Dosť sa nahrabali tak majú z čoho a nepustia to ďalším operátorom,viz Ťuky,Folklorika.Aj tak k nim neprejdem.

 2. Ten predražený Telekom si myslí že, každý sa hneď potentuje zato že majú digisporty a tuki folklóriku a budeme hneď k nemu sa uvazovat ani omylom

 3. Telekom ani náhodou, som spokojný tam kde som. Najprv by mal Telekom znížiť ceny a potom pridávať nové stanice.Ďakujem neprosím,som na tom oveľa lepšie.

 4. Keď chodia Telekomunisti pravidelne (niekedy to bolo aj 3x mesačne) núkať tie ich slávne služby, tak im vždy poviem, že o ich predražené služby nemám záujem a vytknem s dverami a potom počúvam ako celý panelák zaradom vytkne s dverami… nádherný koncert…

  1. …, tie dvere ste vyvrtli, alebo ste im niečo vyčítali ? alebo VYTKNE je nové TREBALO !

 5. Moje skúsenosti s Telekokom?,Keď som chcel pred 5 rokmi na Magio TV cez kabel, a povedal som im že mám ešte staré káble od nich, tak mi povedali toto, že pre jeden dom sa im neoplatí ťahať nové káble.To je aká drzosť toto?,Mholi mať o jedného zákazníka viac a teraz majú veľké H.

 6. Mne skoro každý mesiac vyvolávajú ,myslia že si to nakoniec rozmyslim a službu od nich zoberiem lebo mám od nich net.Vždy ich vypočujem a potom poviem že nemám záujem.

 7. Zetor25 a prečo by mal Telekom znížiť ceny.? Ceny sú v absolútne v poriadku, lebo dostávam adekvátnu protihodnotu…a ak niekto nechce platiť tak nech pozerá PLUStelku s 10 timi programami…gratis. Možno niekomu to stačí, ale mne NIE ja si rád priplatím. Áno sú tam programi ktoré by som rád nahradil, prípadne zmenil s SD na HD, ale stále lepšie ako Skylink, ktorý inak poletí najbližšie oknom s druhej izby.., lepšie ako Freesat alebo ako Digi

  1. Keď si blbý tak plať. Ja to mám v UPC za polovicu a mobilnú TV s videotékou v cene. Viazanosť 12 mesiacov , nie 24. Telekom účtuje, ak si z ich videotéky zapneš film. UPC má viac HD programov a nechýba žiadna Tralala TV. Hahaha

 8. No, kvalitný detský kanál tu určite chýba, Fáha tralala a podobné relácie sú u malých detí veľmi obľúbené, rovnako by som sa potešila normálnym rozpávkam z nášho detstva Maťko a Kubko, macko Uško, Miazgovci, koník Hrbáč a pod. Čo vysielajú na Minimaxe a ostatných západných TV pre deti nemám slov, až choré aké nezmysly tam sú.

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.