Reklama

Telekom: Viac HD programov v Magio GO

Zákazníci Magio Go môžu sledovať viac kanálov vo vysokom rozlíšení (HD). Podľa zistení nášho portálu SatelitnáTV.sk pridal Telekom do svojej mobilnej služby HD verzie programov Doma, Dajto, Plus, WAU, Folklorika, ČT1, ČT2, ČT 24, DIGI Sport 2, DIGI Sport 3, DIGI Sport 5, Eurosport 1, Eurosport 2, Sport 1, Nova Sport 1, AMC, Discovery Channel, Spektrum a Animal Planet. Všetky uvedené programy nahradili doterajšie SD verzie, zákazníci ich tak môžu sledovať už v lepšej obrazovej kvalite.
Pokračovanie nižšie:


Novinkou v Magio GO je navyše aj zaradenie HD verzií programov do archívu. V lepšej obrazovej kvalite tak môžu sledovať zákazníci aj programy z archívu staníc Jednotka, Dvojka, Markíza, Doma, TV JOJ a ďalších.

Mobilná služba Telekomu ponúka aktuálne dva programové balíčky – Magio GO za 3,99 € a rozšírený Magio GO Premium za 5,99 € mesačne. Zákazníci Magio TV a Magio Sat môžu službu využívať bezplatne. Ponuka programov však závisí od predplateného balíčka.

Magio GO umožňuje sledovať televíziu svojim predplatiteľom kedykoľvek a to vďaka mobilných zariadeniam ako smartfón, tablet či PC. Novinkou je aj Magio Go TV box, ktorý je možné pripojiť cez HDMI kábel k televízoru. Jediné, čo zákazník potrebuje, je internetové pripojenie cez kábel alebo WiFi od akéhokoľvek poskytovateľa a existujúci alebo nový účet Magio GO.

Kompletná ponuka programov v Magio GO
Jednotka HD, Dvojka HD, Markíza HD, Doma HD, Dajto HD, TV JOJ HD, Plus HD, WAU HD, TV Folklorika HD, TA3, ČT1 HD, ČT2 HD, ČT24 HD, DIGI Sport 1 HD, DIGI Sport 2 HD, DIGI Sport 3 HD, DIGI Sport 4 HD, DIGI Sport 5 HD, DIGI Sport 6 HD, DIGI Sport 7 HD, DIGI Sport 8 HD, DIGI Sport 9 HD, DIGI Sport 10 HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Sport 1 HD, Sport 2, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2, Golf Channel, Ťuki TV, JimJam, Nickelodeon, Minimax, Disney Channel, Megamax, JOJ Cinema, FilmBox, FilmBox Plus, AXN, AXN Black, AXN White, CS Mini/CS film, Film Europe, AMC HD, Óčko, BBC Earth HD, Viasat History, Viasat Explore, Viasat Nature, Discovery Channel HD, Investigation Discovery, Animal Planet HD, Travel Channel, Spektrum HD, Spektrum Home, TLC a TV Paprika

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Keby konečne sprevádzkovali od jesene (na ich vlastom telekom fóre) sľubovanú apku pre Apple TV a Android TV , tak ako urobili aj v upc pre horizon go, a u hbo s apkou hbo go, nehovoriac apku pre iné vo veľkom počte rozšírené smart tv samsung a lg a iné, iní operátori s tým problém už dávno (dokonca má apku už aj skylink) nemajú, telekom rieši v roku 2019 príjem doma a dajto v hd, a hlavne dlhodobo sú nedostupné ich predražené magio go boxy.

  1. Treba si však pozrieť ako tieto appky pracujú, nefunguju 100% na všetkých televízoroch. Preto je omnoho lepšie používať magio go box. Mam informáciu že telekom appku na tv pripravuje avšak to potrvá dosť dlho. S tými magio go boxami majú problém stále, vždy sa rýchlo vypredá. Už to riešim 2hy krát, vždy keď zistím že sa dajú kupovať magjk go boxy, tak už sú vypredané…

  2. Ja som to rozbehal na android boxe z ciny. Ono ta appka ma problem s rootnutym zariadenim. Vyriesil som to pouzitim Simple Unroot. Skusane na stb s Android 7.

   https://play.google.com/store/apps/details?id=de.pinpong.simplyunroot

  3. Ja som to: ten Android box – aký je to výrobca a typ? Išla na ňom tá appka stabilne? Dá sa na tom nastaviť jej automatické spúšťanie pri boot-upe systému?

 2. V clanku je chyba. Aj Folklorika, AMC, Spektrum a DigiSport 6-10 su v HD.

  1. Z toho si nič nerob, na tomto webe sú chyby v každom druhom článku. Faktické, tie gramatické radšej nerátam. A okrem športu sa tu už pomerne málo venujú iným témam, stačí si to porovnať s parabolou cézet. Tento web ide dole vodou.

 3. MagioGO box je nedostupný od minulého roka.Príchod nových-vylepšených boxov sa očakáva na jar tohto roka.

 4. Fredy Špáršvajn: Ja mam x96 maxi. Nepozeral som to na nom nejak dlho, ale islo to vpohode. Ja som to skusal skor zo zvedavosti. Ten box mi nabootuje do prostredia a tam si ikonkou spustam app MagioGo nainstalovanu z Google Play. Verim ze existuje nejaky launcher, co ti to bude spustat priamo po boote. Treba vyskusat.

 5. Radšej by mohli investovať do kablov alebo do optických káblov môžete vysielať v HD kvalite keď sú káble ešte zo socializmu.

 6. Kedy bude na magio go aj ceske programy? Ako prima cool, prima love, barandov atd..

Komentáre už nie sú povolené.