Reklama

Slovenský operátor šíril neoprávnene programy Markízy aj TV Nova, súd mu to zakázal

Okresný súd v Bratislave nariadil neodkladné opatrenie voči spoločnosti ELSON s.r.o., poskytovateľovi internetových služieb, ktorý popri ponuke internetového pripojenia na slovenskom území neoprávnene šíril aj televízne programy patriace do skupiny Markíza, ako aj sesterskej TV Nova. Informovali dnes o tom obaja vysielatelia.
Pokračovanie nižšie:


Slovenský súd uložil spoločnosti ELSON s.r.o. povinnosť zdržať sa šírenia televíznych programov skupiny Markíza, konkrétne Markíza, Markíza International, DOMA, DAJTO, ako aj českých FTA programov TV Nova, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action a Nova Gold či platených Nova International, Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Zároveň spoločnosť nesmie umožňovať šírenie týchto programov ani tretím osobám prostredníctvom svojej platformy a je povinná odstrániť a zdržať sa akýchkoľvek verejných vyhlásení, inzercie, propagácie a reklamy týkajúcej sa šírenia televíznych programov skupiny Markíza a TV Nova.

Súd potvrdil náš prístup k spoločnostiam, ktoré distribuujú naše programové služby bez zmluvy, a teda neoprávnene. Sme pripravení aj naďalej aktívne konať proti tým, ktorí autorské právo porušujú a využijeme na to všetky dostupné právne prostriedky,“ uvádza MARKÍZA-SLOVAKIA, spol. s r.o.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

    1. Však ja to mám všetky Novy,ale je to reklamná stoka,ako Markíza.

Komentáre už nie sú povolené.