Reklama

Nový český kanál v ponuke TV služieb od ANTIKu

Košický operátor ANTIK Telecom rozšíril v posledných dňoch svoje TV služby o nový český program. Zákazníci digitálnej Tango TV či internetovej ANTIK TV, môžu tak nájsť v ponuke už aj program Seznam.cz. Podľa zistení portálu SatelitnáTV.sk je novinka tiež k dispozícii aj užívateľom satelitnej služby ANTIK Sat, podmienkou je však využívanie dodávaného prijímača priamo od operátora (MINI 3S či NANO 3S), vzhľadom k tomu, že je stanica šírená iba cez internet. Užívatelia s vlastnými satelitnými prijímačmi preto k programu prístup nemajú.

Televíziu Seznam prevádzkuje internetová spoločnosť Seznam.cz. Svojim divákom ponúka predovšetkým spravodajstvo, publicistiku a počas víkendov aj zábavné programy z internetovej televízie Stream.cz či športové prenosy z anglickej Premier League, španielskej La Ligy, talianskej Serie A či nemeckej 1. Bundesligy. Aktuálny program stanice môžete nájsť aj v našom TV Programe.

Z dôvodu autorských práv však bude musieť ANTIK víkendové športové prenosy na Seznam.cz blokovať. Prenosy z uvedených súťaží môžu totiž, na našom území, vysielať iba športové programy DIGI Sport. Prenosy už blokuje aj Skylink či káblový operátor UPC.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Tak pouze sportovní přenosy,vše ostatní včetně filmů by blokováno být nemělo.Zatím…

Článok už nie je možné komentovať.