Reklama

Ďalšie dva platené programy teraz voľne v maďarskom DVB-T

Prevádzkovateľ maďarskej terestriálnej platformy MinDig TV Extra pokračuje v ochutnávkach vybraných platených programov v tamojšom DVB-T. Po ukončenom voľnom vysielaní programu National Geographic Wild, môžu od dnes diváci prijímať dočasne voľne ďalšie dva programy. V období od 25. februára do 10. marca 2019 budú šírené nekódovane (FTA) programy LiChi TV a Viasat6, ktoré sú štandardne kódované systémom Conax a prístup k ním majú iba predplatitelia MinDig TV Extra. Spomeňme, že ešte do 3. marca prebieha navyše aj ochutnávka programu Cool TV. Aktuálne je tak možné prijímať z maďarských vysielačov celkovo tri platené programy FTA.
Pokračovanie nižšie:


LiChi TV je gastronomický kanál za ktorým stojí maďarská mediálna skupina TV2 Group. Vo vysielaní prináša hlavne programy o varení, nechýbajú však ani filmy. Počas voľného vysielania sa môžu tešiť diváci na tituly ako Jedz, modli sa, miluj, Servírka, Oblačno, miestami fašírky 1 a 2 či Neodolateľná. Antenna Hungária šíri program v celoplošnom multiplexe E, k dispozícii je len maďarská audiostopa vo formáte AAC.

Viasat6 vysiela v multiplexe D. Stanicu prevádzkuje Sony Pictures Television (SPT), ktorá vlastní aj sesterský program Viasat3 či rodinu kanálov AXN (AXN, AXN White a AXN Black). Vo vysielaní nájdeme hlavne seriály a filmy.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. A od 4. marca do 18. marca,bude v maďarskej dvb-t,nekódovaný zábavný TV kanál Humor +.

Komentáre už nie sú povolené.