Reklama

Skylink rozširuje slovenskú ponuku o český program, doteraz bol dostupný iba pre českých zákazníkov

Od pondelka 28. januára 2019 môžu sledovať český televízny kanál Seznam vo vysokom rozlíšení (HD) všetci zákazníci satelitnej platformy Skylink. Stanica, ktorú mohli od januára 2018 prijímať iba českí klienti, je tak od dnešného dňa sprístupnená aj na kartách s aktívnym slovenským regiónom. Program je súčasťou základného balíka Digital, pre príjem tak stačí mať na karte aktívny iba tzv. servisný poplatok.
Pokračovanie nižšie:


Zákazníci so Skylink Ready prijímačmi, so zapnutou funkciou FastScan, nájdu nový program na pozícii číslo 20. Ostatní užívatelia si môžu Seznam TV naladiť z frekvencie 12 070 MHz. Pripomíname, že program je kódovaný iba systémami Irdeto a Viaccess, systém Cryptoworks pripojený nie je.

Televíziu Seznam prevádzkuje internetová spoločnosť Seznam.cz. Svojim divákom ponúka predovšetkým spravodajstvo, publicistiku a počas víkendov aj zábavné programy z internetovej televízie Stream.cz. Spomeňme, že Seznam prináša počas víkendov aj prenosy z anglickej, talianskej či nemeckej futbalovej ligy. Tieto vybrané športové prenosy však môžu byť z dôvodu autorských práv blokované.

Seznam TV môžu prijímať diváci iba prostredníctvom vybraných káblových a IPTV operátorov v Českej republike, ako aj prostredníctvom satelitných operátorov Skylink, T-Mobile Sat a DIGI TV CZ či DVB-T (v ČR). Na Slovensku mal program v ponuke doteraz iba káblový operátor UPC.

Technické parametre pre príjem Seznam.cz HD :
Družica: Astra 3B (23.5°E)
Frekvencia: 12070 MHz
Polarizácia: H
FEC: 3/4
SR: 27500
Norma: DVB-S
Modulácia: QPSK
Názov: Seznam.cz HD
Provider: M7 Group
Video formát: MPEG4
Kódovanie: 0624 (Irdeto),0500 (Viaccess)

PIDy:
Video PID: 4110
Audio PID: 4120
Audio stopy: 4120 cze (Mpeg)
PCR PID: 4110
PMT PID: 4100
TSID: 3219
0NID: 0003
SID: 13147
TXT: N/A
HbbTV: Áno
DVB a TXT titulky: N/A

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

    1. možné je to pretože tá stanica nie je blokovaná cez oprávnenia kto ju naladí tak ju sleduje z CAM je to jednoduché a u boxov je na to známa finta

  1. Na slovenskej karte Irdeto to nejde a na českej karte Irdeto mi to ide , nerozumiem.

  2. A ide už na Viacess objednať servisný balík pre inú krajinu?

Komentáre už nie sú povolené.