Reklama

Česká DIGI TV spustila novú aplikáciu pre Smart TV značky Samsung

Český operátor DIGI TV spustil v týchto dňoch svoju novú aplikáciu internetovej TV DIGI2GO, ktorá je dostupná pre užívateľom Smart TV značky Samsung. Aplikáciu si môžu stiahnuť všetci zákazníci, ktorí majú Smart TV Samsung od roku výroby 2014. Podmienkou je samozrejme, aby mali ešte aj pripojenie k internetu.
Pokračovanie nižšie:


Veríme, že táto nová služba bude pre našich zákazníkov prínosom a ocenia ju. Z našich prieskumov vieme, že by zákazníci privítali možnosť ovládať svoj televízor len jedným ovládačom, bez potreby využívať set-top-box. Nová aplikácia pre televízory Samsung presne toto umožňuje, pričom funkcie aplikácie sú takmer identické so set-top-boxom. Veríme, že v dohľadnej dobe ponúkneme podobné novinky tiež pre majiteľov televízorov iných značiek,“ hovorí Iveta Šlapalová, riaditeľka zákazníckych služieb českej DIGI TV.

Existujúci zákazníci DIGI TV CZ si môžu aplikáciu jednoducho stiahnuť priamo vo svojom televízore. Ak majú vytvorený Samsung účet a sú do neho prihlásení, stačí si aplikáciu DIGI vyhľadať v kategórii Video a spustiť. Na portáli https://moje.digi2go.cz, kam sa zákazníci prihlásia cez prihlasovacie údaje, ktoré získali pri aktivácii DIGI TV cez internet, si následne môžu vygenerovať šesťmiestny párovací kód pre aplikáciu Samsung TV. Po zadaní tohto kódu do okna, ktoré sa otvorí po spustení aplikácie, dôjde k jej spárovaniu s účtom zákazníka a možno ju začať využívať.

Zdarma na 30 dní
Novú aplikáciu môžu aktuálne vyskúšať na 30 dní všetci záujemcovia. Stačí ak si stiahnu aplikáciu a pošlú SMS s textom DEMO na číslo 736 350 600, následne im bude doručený párovací kód, ktorý potom zadajú do aplikácie. Platí to samozrejme iba pre občanov Českej republiky.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. „Veríme, že v dohľadnej dobe ponúkneme podobné novinky tiež pre majiteľov televízorov iných značiek“
    Zatiaľ je to skrytá reklama pre Samsung. Ešte dobre, že programový raster nie je podla značiek.

  2. Zaujimalo bz ma ci aj Slovenska Digi chysta nieco podobne ?

Komentáre už nie sú povolené.