Reklama

ANTIK plánuje rozšíriť archív o nové programy, čoskoro bude v HD kvalite

Košický operátor ANTIK Telecom chce rozšíriť svoj archív vysielania o šesť nových programov. Zatiaľ však neinformoval o aké konkrétne programy pôjde, rozhodnúť o tom majú zákazníci. Operátor vyhlásil anketu v ktorej sa pýta zákazníkov o aké nové programy by mali v archíve záujem. Zákazníci môžu vyberať z programov Prima Plus, Nova International, TLC, Animal Planet, Hobby TV, UP Network, KinoSvět, Spektrum, AXN, Disney Junior, Nickelodeon, Nick Jr., Cartoon Network či Minimax.

Okrem rozšírenia TV archívu chce ANTIK sprístupniť v priebehu najbližších týždňov archivované programy v HD kvalite. Užívatelia by tak konečne mohli sledovať svoje obľúbené programy z archívu vo vysokom rozlíšení.

ANTIK Telecom aktuálne prevádzkuje ako IPTV platformu Tango TV, tak aj internetové ANTIK TV GO, ANTIK TV či satelitnú ANTIK Sat. Archív vysielania je sprístupnený všetkým zákazníkom bez ďalších poplatkov.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. ANTIK sa uberá správnym smerom . Klobúk dole pred aplikáciou pre Android boxy. Skylink,Magio sa majú ešte čo učiť.

    1. Veru. Je zarážajúce, že taký gigant ako Telekom si nevie (nechať) spraviť vyladený software pre svoj box, ani poriadnu aplikáciu či webové rozhranie. Je to hanba.

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce nadávky, urážky, odkazy, politiku, ako aj tie, ktoré porušujú platné pravidlá a zákony, budú vymazané bez udania dôvodu.