Reklama

UPC: Horizon Go je dostupné už aj pre Android TV

Zákazníci káblového operátora UPC môžu od dnes sledovať televíziu už aj cez Android TV. Či už priamo cez televízor so zabudovaným operačným systémom Android, alebo prostredníctvom pripojeného multimediálneho zariadenia, tzv. Android TV Boxu. So špeciálnou aplikáciou pre Android TV, ktorú si môžu stiahnuť bezplatne, tak zákazníci digitálnej televízie UPC môžu sledovať svoje obľúbené programy, filmy či športové prenosy nielen na cestách, ale aj v domácnosti na veľkej TV obrazovke.
Pokračovanie nižšie:


Spoločnosť UPC, ako jeden z vedúcich poskytovateľov inovatívnych TV, internetových a telefónnych služieb na Slovensku, eviduje neustály rast záujmu zákazníkov o aplikácie pre Android TV. Touto novinkou reagujeme na reálne potreby zákazníkov a pokračujeme v úsilí ešte viac im spríjemniť a zjednodušiť sledovanie televízie. Aplikácie uľahčujú používanie služieb mobilnej televízie ako je Horizon Go, ktorá navyše ponúka viacero interaktívnych služieb, ako je napr. 7-dňový TV Archív, či videotéka s ponukou viac než 2 000 filmových a seriálových titulov,“ uviedol Clemens Kruse, Chief Commercial Officer spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA.

Mobilnú televíziu Horizon Go môžu využívať všetci zákazníci digitálnej televízie UPC bezplatne, v cene predplateného balíka. Služba ponúka možnosť sledovať televíziu na troch obrazovkách prostredníctvom internetového pripojenia kdekoľvek a to nielen na Slovensku, ale aj v 28 krajinách Európskej únie. Službu môžu využívať zákazníci v mobile, tablete, na počítači, alebo vďaka aplikáciám Airplay a Chromcast aj v Apple TV, Smart TV, či TV prijímačoch so zariadením Chromecast, ktoré umožňuje obsah vysielaný na mobile sledovať aj na televízore.

Aktuálne ponúka Horizon Go prístup k živému vysielaniu až 150 TV staníc (takmer 60 v HD kvalite), pričom vysielanie viac než 40 staníc je dostupné aj 7 dní spätne v TV Archíve.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

Komentáre už nie sú povolené.