Reklama

AVIS rozšíril ponuky štyroch miestnych DVB-T vysielačov o nový HD program

Diváci na východnom Slovensku môžu od dnes prijímať cez anténu nový program v HD kvalite. Telekomunikačný operátor AVIS rozšíril ponuky miestnych multiplexov v mestách Košice, Michalovce, Prešov a Poprad o televíziu Zemplín. Vysielanie programu je šírené vo vysokom rozlíšení (HD/MPEG-4), pre jeho naladanie odporúčame divákom spustiť automatické vyhľadávanie.
Pokračovanie nižšie:


Televíziu Zemplín podľa vydanej licencie, zo septembra tohto roku, prevádzuje spoločnosť LOGOS MEDIA so sídlom v Michalovciach. Vo vysielaní sa má zamerať na spravodajské a kresťanské programy.

Novinku si môžu naladiť diváci v Michalovciach na 48. kanáli (690 MHz), v Košiciach na 39. kanáli (618 MHz), v Prešove na 27. kanáli (522 MHz) a v Poprade na 28. kanáli (530 MHz).

Aktuálna ponuka vybraných miestnych vysielačov, ktoré šíria TV Zemplín

Michalovce – Nad Laborcom
Programy: TV Noe, Šlágr TV, TV Senior, TV Zemplín HD

Košice – Bankov 39. kanál (618 MHz)
Programy: TV Noe, Šlágr TV, TV Senior, TV Zemplín HD, Košice:Dnes

Prešov – Východoslovenské vodárne
Programy: TV Noe, Šlágr TV, TV Senior, TV7, TV Zemplín HD

Tatranská Lomnica – Poprad
Programy: TV Noe, Šlágr TV, TV Senior, TV Zemplín HD

Kompletný zoznam celoplošných, ako aj miestnych, DVB-T/T2 vysielačov môžete nájsť v sekcii Vysielače.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Pre mmc,brumty má meno Martin Vaľko,on je majiteľom TV Senior !

  2. Bahleda, práve si porušil princíp diskusných nicknames, ale je Ti odpustené, keďže dotknutý pán sa sám takto identifikoval. A aj ostatných pravidelne diskutujúcich (naprieč podobnými fórami) sa dá podľa príspevkov „stotožniť“ s naozajstnými menami z brandže.

 1. V Košiciach nie je náhodou v tom multiplexe Avisu aj TV Naša/Musicbox a Košice:dnes?

  1. Košice:dnes je bývalá TV Naša a má vlastný vysielač na K44. MusicBox skončil niekedy cez leto.

  2. Vďaka za upozornenie. Košice:Dnes boli pridané do zoznamu staníc.

  3. Vďaka za upresnenie. Takže ak tomu dobre rozumiem, TV Naša ani Musicbox už neexistujú a Košice:dnes je v KE vysielaná hneď z dvoch vysielačov? Lebo som mal informácie, že K44 už nevysiela, odkedy posledná TV prešla z neho do MUXu Avisu na K39.

  4. pre Rollo Tomasi:

   Košice K39: TV Košice:Dnes vysiela namiesto TV Naša (predtým vysielala v muxe aj Music Box)

   Košice K44: TV Košice:Dnes, Senzi (predtým vysielala v muxe aj Music Box)

 2. Tá TV Zemplín má aj logo rovnaké ako niekdajšia TV Zemplín, ktorá sa potom premenovala na TV Senior. Brumty, nechal si si vyfúknuť dobrú značku…
  A Avis by mohol konečne pridať k regionálkam EPG, alebo aspoň k TV Noe, keďže na Astre je táto TV aj s EPG.

 3. No som zvedavy aku domenu pouziju, lebo tvzemplin ma pan Valko.

 4. Je to celkom zábavné, logo ma netrápi, bola to hra istého kolegu, nebudem menovať. Lekos mohol kúpiť dávno TV Zemplín , no tiež nebudem vynášať . Ja som značku TV Zemplín opustil z konštruktívnych dôvodov, v Tatrách, Prešove a Košiciach zemplínčanov nikto nevítal. Ako TV Senior dnes máme otvorený celý slovenský priestor, smerujeme k celoploške, začneme vyrábať obsah pre seniorov a prežijeme.
  Televíziu nie je problém rozbehnúť, problém je ju udržať , TV Zemplín vysielala od mája 2005, jej pokračovateľom je práve TV Senior, už to tak ostane v spomienkach.
  Ja želám novému majiteľovi, aby sa mu darilo aspoň tak , ako sa darilo mne, kopiruje moju cestu. Možno raz ešte budeme spolupracovať. TV Senior čakajú iné výzvy a iné kampane. Niektoré už štartujú o pár dni.

 5. Paradoxne možno to pomôže aj nám, pomohla by spoločná reklamná kampaň , diskúsne fóra, väčší záujem o DVB-T , všetko je v hre.

 6. Ešte počkáme , nech spustí aj TV Sobrance, TV Michalovce a TV Hlivišia. Rodí sa nám tu nový mediálny magnát možno politik. Dnes je už v MI dohromady 6 digitálnych licencií, jak dobré , že som skoordinoval MI 48 a KE 39 , no nie ????

  1. blíži sa DVB-T2, založ novú s.r.o a skoordinuj vlastné vysielače pre MI, KE, RV, PO, TV-Avaš, PP, BJ, HN, SP, ML, SN

  2. Pán Vaľko,to chcete riadnu celoplošnú TV Senior,na ozajstných multiplexov,či len na regionálkach,lebo ak len na regionálkach,tak sa na to rovno vykašlite lebo ja nechytím ani jednu.

 7. Keď som to zapol včera večer o cca 23:00 tak to nešlo, len čierny obraz (K27 Prešov, ostatné vysielali)

  1. Teraz (13:50) ide TV Zemplín HD v Prešove (k27) normálne. Práve som to skontroloval.

 8. Tú s.r.o už mám , TV Senior s.r.o , celoploškou rozumiem , že bude šírená cez všetky cenovo dostupné platformy , teda IPTV + vybrané TKR + Pantelio + vybrané DVB-T a samozrejme na vlastnom webe.
  Už dnes nás šíri Orange, Antik , Slovanet, Regio, Condornet, Emax, Gecom, Minet, Kabelko, Martico , DSIData a pod.
  V minulosti sme spájali 8 TV na THOR 3 , vysielali sme TV Raja, bol to projekt na 27 mesiacov, potom THOR 3 končil. Možno sa nájde v budúcnosti podobná možnosť. Alebo pochopí jeden z operátorov , že by bolo dobré vyčleniť jeden kanál aj pre regionálky, ich obsah spojiť a vysielať, tak ako vysielal TV Patriot.
  Nosným pilierom je ale obsah , ak nebude zaujímavý, tak to nikto pozerať nebude , dnes je na Youtube toľko vecí, že človeku neostane čas na iné médium.
  Samozrejme všetko je aj o peniazoch , výroba je najdrahšia a distibúcia niečo stojí.

  1. brumty, na spájaní obsahu je postavená TV9, osobne by som bol ale opatrný

 9. Možno to bude práve TV9 , ktorá to všetko opäť pospája, 8 krajov + BA. Alebo možno vznikne jeden centrálny program a pre regionálky vytvorí okná .

Komentáre už nie sú povolené.