Reklama

Švajčiarska Super liga od decembra na Arena Sport

Športová televízia Arena Sport prinesie pre svojich divákov ďalšiu futbalovú súťaž. Počas najbližších troch rokov bude Arena Sport vysielať aj najvyššiu švajčiarsku futbalovú súťaž, ktorou je Super liga.

Počas sezóny uvidia televízni diváci celkovo až 56 zápasov,“ povedal Jozef Pipek, výkonný riaditeľ spoločnosti IFC Media, ktorá je distribútorom televízie Arena Sport na Slovensku aj v Českej republike. 


Pokračovanie nižšie:


Premiérový zápas odštartuje už v sobotu 1. decembra 2018 o 16:00 šlágrom jesene, aktuálne dvoch vedúcich tímov FC Bazilej a BSC Young Boys.

Švajčiarska liga je v aktuálnej sezóne veľmi vyrovnaná, okrem suverénneho lídra tabuľky BSC Young Boys. Sľubuje, že nebude núdza o atraktívne zápasy z každého kola.

Podobne ako vo viacerých kluboch v západnej Európe, aj vo švajčiarskej lige pôsobí veľké množstvo legionárov z celého sveta, aktuálne aj zo susednej Českej republiky.

Českí aj slovenskí diváci tak môžu na Arena Sport sledovať výkony dvoch hráčov pôvodne z Česka – Mareka Suchého v tíme FC Bazilej a Romana Mareka v drese FC Lugano.

Švajčiarska liga vznikla v roku 1897. V súčasnosti je v súťaži 10 tímov, úradujúcim majstrom je spomínaný BSC Young Boys. Najúspešnejším klubom ligy je Grasshopper Zürich , ktorý pozbieral 27 ligových titulov.

Aktuálny program, nielen staníc Arena Sport, nájdete aj na našom webe v sekcii TV Program.

Minimálne prvý program Arena Sport môžu sledovať slovenskí diváci cez operátorov Skylink, UPC, freeSat, Orange, Antik, SWAN, Slovanet, SATRO, DSI DATA, Martico či Sledovanietv.sk. Český divák sa k vysielaniu slovenského športového programu dostane vďaka operátorom Skylink, UPC, Freesat, DIGI CZ, Nej.cz, NetBox, 4NETTV, Sledovanitv.cz, APlanet, Telly CZ, Centronet, DWP, Kabel Servis Praha či itself.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Arenu Sport nedavno testovalo aj Digi Slovakia s Magiom, padlo to?

  2. Chcelo by nové Digi sporty 😀 6-74 mám pocit, že toho fuciku je v obehu akosi málo..
    Taká mongolská liga len čaká na svoje objavenie 🙂

  3. Chcelo by to , Ešte Chorvátsku , Ruskú , Brazílsku a hlavne Tureckú ligu , tá Švajčiarska liga je asi náhradou za tú Čínsku Super Ligu , lebo tá momentálne ma asi prestávku , tú Sky Bet , vysielajú s sublicenciou od Digi TV ? , alebo majú vlastné práva ? , kedy bude Arena Sport 3, Arena Sport 4 , Arena Sport 5 , Arena Sport 6 ? , na Facebooku som videl že , sa niečo chystá ale neviem čo , žeby Anglická Futbalová Premier Legaue ? , Ale to silno pochybujem

  4. Chcelo by to Arena Sport 1 až Arena Sport 9999, ktoré by vysielali aj obecný prebor v kolkoch Dolná Potôň, miestny pohár v hode sekerou do chrbta Veľké Orešany, preteky slimákov z Nižnej hutky, Indiánsky mrk contest 2019 zo skautského tábora pri Vavrišove, preteky v mútení jačieho mlieka v dedinke Olgoj Chorchoj (Mongolsko) a konské pólo s jahňacou mrcinou z Kandaháru a Bagramu (Afganistan draselný). Potom budú všetci TV „športovci“ konečne ukojení.

Komentáre už nie sú povolené.