Reklama

Seznam TV ponúkne divákom prenosy z anglickej, talianskej či nemeckej futbalovej ligy

Česká Seznam TV ponúkne od decembra všetkým svojim divákom vybrané zápasy z anglickej Premier League, španielskej La Ligy, talianskej Serie A či nemeckej 1. Bundesligy. Vysielateľ sa na tom dohodol s tamojšími vlastníkmi práv, operátormi DIGI TV a T-Mobile TV. Všetky prenosy budú súčasťou nového programu „TOP Fotbal živě“.
Pokračovanie nižšie:


S prvými komentovanými prenosmi začína Seznam TV už v nedeľu 2. decembra, kedy divákom od 14:45 hod. prinesie zápas Arsenal vs. Tottenham. Potom vždy cez víkend odvysiela naživo jedno stretnutie zo spomínaných futbalových súťaží. Od decembra nebude chýbať ani hodinka toho najlepšieho, čo sa v jednotlivých ligách za uplynulý týždeň udialo, v novom programe „TOP Fotbal“.

Do konca tohto roka odvysielame v rámci relácie TOP Fotbal živě päť priamych prenosov, dva z anglickej Premier League a po jednom z nemeckej, španielskej a talianskej najvyššej futbalovej súťaže. Okrem staníc DIGI Sport ju diváci budú môcť naživo sledovať iba na Televízii Seznam,“ upresňuje podobu vysielania Jakub Unger, riaditeľ divízie Spravodajstvo a TV spoločnosti Seznam.cz.

Rozhodli sme sa k spolupráci so spoločnosťou Seznam.cz, pretože ju vnímame ako prospešnú pre všetky strany. Prostredníctvom Televízie Seznam môžeme ponúknuť ochutnávku a urobiť reklamu futbalu z top európskych ligových súťaží ďalším televíznym divákom, ktorých všetky zápasy môžu diváci v Českej republike vidieť iba na staniciach DIGI Sport v ponuke DIGI TV a T-Mobile TV,“ dopĺňajú Andrej Čírtek, tlačový hovorca DIGI CZ, a Martina Kemrová, tlačová hovorkyňa T-Mobile Czech Republic.

Televíziu Seznam prevádzkuje internetová spoločnosť Seznam.cz. Svojim divákom ponúka predovšetkým spravodajstvo, publicistiku a počas víkendov aj zábavné programy z internetovej televízie Stream.cz. Televíziu môžu prijímať českí diváci iba prostredníctvom vybraných káblových a IPTV operátorov, ako aj prostredníctvom satelitných operátorov Skylink (iba ČR), T-Mobile Sat a DIGI TV CZ či DVB-T.

Znamená to, že k vybraným prenosom z obľúbených futbalových súťaží sa tak dostanú aj zákazníci operátora Skylink. Program je však k dispozícii iba na kartách s aktívnym českým regiónom. Tešiť sa môžu však aj slovenskí diváci, ktorí bývajú v blízkosti hraníc s ČR. Seznam TV je totiž šírená voľne z terestriálnych vysielačov 3. multiplexu (MUX 3) a Prechodovej siete 12 (PS 12).

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. oko @:

    Klidně a snad to pak donutilo Skylink snížit slovenské SERPO když by převládalo jen to české.

  2. Kto nemá Digi sporty, môže na Slovensku sledovať, ak má UPC.

Komentáre už nie sú povolené.