Reklama

Seznam TV ponúkne divákom prenosy z anglickej, talianskej či nemeckej futbalovej ligy

Česká Seznam TV ponúkne od decembra všetkým svojim divákom vybrané zápasy z anglickej Premier League, španielskej La Ligy, talianskej Serie A či nemeckej 1. Bundesligy. Vysielateľ sa na tom dohodol s tamojšími vlastníkmi práv, operátormi DIGI TV a T-Mobile TV. Všetky prenosy budú súčasťou nového programu „TOP Fotbal živě“.

S prvými komentovanými prenosmi začína Seznam TV už v nedeľu 2. decembra, kedy divákom od 14:45 hod. prinesie zápas Arsenal vs. Tottenham. Potom vždy cez víkend odvysiela naživo jedno stretnutie zo spomínaných futbalových súťaží. Od decembra nebude chýbať ani hodinka toho najlepšieho, čo sa v jednotlivých ligách za uplynulý týždeň udialo, v novom programe „TOP Fotbal“.

Do konca tohto roka odvysielame v rámci relácie TOP Fotbal živě päť priamych prenosov, dva z anglickej Premier League a po jednom z nemeckej, španielskej a talianskej najvyššej futbalovej súťaže. Okrem staníc DIGI Sport ju diváci budú môcť naživo sledovať iba na Televízii Seznam,“ upresňuje podobu vysielania Jakub Unger, riaditeľ divízie Spravodajstvo a TV spoločnosti Seznam.cz.

Rozhodli sme sa k spolupráci so spoločnosťou Seznam.cz, pretože ju vnímame ako prospešnú pre všetky strany. Prostredníctvom Televízie Seznam môžeme ponúknuť ochutnávku a urobiť reklamu futbalu z top európskych ligových súťaží ďalším televíznym divákom, ktorých všetky zápasy môžu diváci v Českej republike vidieť iba na staniciach DIGI Sport v ponuke DIGI TV a T-Mobile TV,“ dopĺňajú Andrej Čírtek, tlačový hovorca DIGI CZ, a Martina Kemrová, tlačová hovorkyňa T-Mobile Czech Republic.

Televíziu Seznam prevádzkuje internetová spoločnosť Seznam.cz. Svojim divákom ponúka predovšetkým spravodajstvo, publicistiku a počas víkendov aj zábavné programy z internetovej televízie Stream.cz. Televíziu môžu prijímať českí diváci iba prostredníctvom vybraných káblových a IPTV operátorov, ako aj prostredníctvom satelitných operátorov Skylink (iba ČR), T-Mobile Sat a DIGI TV CZ či DVB-T.

Znamená to, že k vybraným prenosom z obľúbených futbalových súťaží sa tak dostanú aj zákazníci operátora Skylink. Program je však k dispozícii iba na kartách s aktívnym českým regiónom. Tešiť sa môžu však aj slovenskí diváci, ktorí bývajú v blízkosti hraníc s ČR. Seznam TV je totiž šírená voľne z terestriálnych vysielačov 3. multiplexu (MUX 3) a Prechodovej siete 12 (PS 12).

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. oko @:

    Klidně a snad to pak donutilo Skylink snížit slovenské SERPO když by převládalo jen to české.

Komentáre už nie sú povolené.