Reklama

Plustelka Viac s lepším pokrytím v Tatrách

Sieť miestnych DVB-T2 vysielačov, ktoré šíria programy z balíka Plustelka Viac sa opäť rozširuje. Podľa informácií portálu SatelitnáTV.sk môžu diváci od dnes naladiť programy z doplnkového balíka terestriálnej platformy Plustelka už aj na Štrbskom Plese a jeho okolí.
Pokračovanie nižšie:


V poradí už pätnásty vysielač Plustelka Viac je umiestnený na vysielacej veži operátora Towercom a šíri signál na 35. kanáli (586 MHz) s maximálnym povoleným výkonom 0,960 kW ERP. Prevádzkovateľom vysielača je AVIS, sesterská spoločnosť Towercomu.

Ide o jednofrekvenčnú sieť (SFN) s vysielačmi Bachledova dolina a Tatranská Lomnica, ktoré využívajú rovnaký vysielací kanál.

Kompletný zoznam vysielačov aj s ich presnou polohou na mape, môžete nájsť v sekcii Vysielače. Nechýba tam ani zoznam šírených programov s detailnými technickými parametrami. Vysielače sa zobrazia po kliknutí na vybraný multiplex.

Plustelka Viac je špeciálny doplnkový balíček terestriálnej platformy Plustelka, ktorý si môžu zákazníci dokúpiť k súčasnému balíku Plustelka Štandard za 2,99 € mesačne. Spolu teda zaplatia za oba balíky 8,98 € mesačne, respektíve 7,98 € v prípade viazanosti či platby na 12 mesiacov. Podmienkou je samozrejme, aby mali možnosť prijímať ako štvrtý celoplošný multiplex, tak aj jeden z miestnych multiplexov, ktorý šíri špeciálny balíček programov Plustelka Viac.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. začína v tom byť (slušne napísané) neporiadok – povolenie na vysielač má SiNET Telekom

    1. @mmc: odkiaľ vieš? Oficiálny zoznam povolených vysielačov na webe RÚ je starý vyše 9 mesiacov, možno sa to odvtedy zmenilo, len to tam nie je zapísané. Neviem si predstaviť, že by jedna firma obsadila inej pridelenú frekvenciu…

    2. Už sa to tu preberalo v súvislosti s BB a PO … AVIS si niektoré frekvencie prenajíma od iných (mini)operátorov a naopak na niektorých svojich vysiela ponuku Towercomu.

Komentáre už nie sú povolené.