Reklama

Filmový kanál Festival sa premenoval na Be2Can

Platený filmový kanál Festival, ktorý odštartoval spoločne s kanálom Československo v polovici novembra 2016, sa premenoval na Be2Can. K premenovaniu došlo po dvoch rokoch od štartu programu. Ide však aktuálne len o kozmetickú zmenu, vzhľadom k tomu, že zameranie, ako aj a samotný program, sa po premenovaní kanálu nemenia.
Pokračovanie nižšie:


Be2Can bude teda, podobne ako doterajší Festival, platený tematický filmový kanál v HD kvalite, ktorý ponúkne divákom špičku svetovej festivalovej kinematografie. Kanál má byť televíznym obrazom úspešného festivalového kino projektu Be2Can – prehliadky ocenených a súťažných filmov z troch najväčších filmových festivalov v Benátkach, Berlíne a Cannes. Vysielanie bude divákom k dispozícii bez reklamných spotov, 6 hodín denne a to od 22:00 do 04:00 hod. Vo zvyšnom čase je na pozícii dostupný aj naďalej kanál Československo.

Be2Can môžu prijímať všetci diváci, ktorí mali doteraz prístup ku kanálu Festival. Spomenúť môžeme aspoň satelitnú platformu Skylink, IPTV služby Magio TV, Tango TV, DSI data či ISPER. Kanál je tiež dostupný aj v terestriálnej platforme Plustelka.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

    1. Nazov odzrkadluje dobu, a ta je bohuzial az prilis technologicka 🙂

  1. Nebudete asi velki fanuskovia filmu… Be2Can ma nazov podla miest konania 3 najvacsich filmovych festivalov v Europe: Benatky, Berlin a Cannes. A btw, ak niecomu nerozumiem, nemusim to hned grobiansky komentovat…

    1. Pre niekoho stanica o ničom, pre mňa spolu s Film Europe Channel najobľúbenejšia.

  2. stano @ :

    To je jedině tvůj problém že tě nezajímají kvalitní filmy ale jen sračky na Nově HBO a podobně!!!

    1. Tak by si mal vyfasovať bielu paličku, čierne okuliare a vodiaceho hafana. ;-P Ale vážne – fakt chceš porovnávať neporovnateľné?

Komentáre už nie sú povolené.