Reklama

Do Magio TV pribudli nové české a maďarské programy

Po veľkých zmenách v satelitných službách Magio Sat a DIGI TV nezabudol Telekom ani na svojich zákazníkov IPTV služby Magio TV. Tí môžu nájsť od dnešného dňa v ponuke viacero nových českých a maďarských kanálov, vrátane exkluzívnej novinky BBC Earth HD.
Pokračovanie nižšie:


Ako nás informoval jeden z našich čitateľov, predplatitelia Magio TV môžu od dnešného dňa prijímať už aj české programy ČT:D/ČT art HD, ČT Sport HD a maďarské Prime, RTL Gold a Galaxy 4.

Dvojprogram ČT:D/ČT art je súčasťou základného variantu M, ČT Sport HD a BBC Earth HD sú vo vyššom balíku L. Programy Prime, RTL Gold, Film4 a Galaxy 4 sú samozrejme súčasťou prémiového maďarského balíka.

V prípade, že sa nové stanice neobjavili ešte v ponuke, odporúčame urobiť reštart Magio boxu.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. ČT šport je na Thore free už dlhé roky ale treba mať vlastný prijímač.

  2. net: a to je ako možné? Iba ČT Sport, alebo aj niečo iné?

 1. No hurá telekomáci !!! Vari vás konkurencia dotlačila ? CT sport/D/Art mali byť už dávno v ponuke..ale hlavne, že máme nový exkluzívny program a “obyčajná” Prima Zoom HD v káblovke stále nikde !!

  1. Prima Zoom po pridaní BBC Earth nieje podstatná. A sú indície že sa zo Slovenska onedlho stiahne, tak ako klasická Prima.

  2. Zatiaľ ma táto „exkluzívna“ stanica necháva chladným, hlavne kvôli zloženiu programu.. Všetci boli nadržaní, lebo poznáme dokumenty z ich produkcie z Prima Zoom, Spektrum a CT, ale tam bežali vždy len tie vybrané, momentálne pre mňa je len pár vecí zaujímavých a preto ma celodenná ponuka s titulkami a občasným dabingom necháva chladným..

   Zložením programu sa nechytá na Spektrum, Zoom a Nat Geo !!

   Ja mám inú info „zo zákulisia“ od pani Gabriely Marettovej- „Ohladom podmienok pre poskytovanie TV kanalu Prima Zoom v HD kvalite na IPTV momentalne rokujeme s dodavatelom“.
   Druhú info mám, že sa české tv vrátia do ponuky operátorov, ale vieme ako to na svk chodí 🙁

 2. Nespustili ste náhodou TV4 a nie avizovaný Film4 v maďarskom balíčku ?! Film4 nie je totiž v ponuke !!

 3. Magio IPTV:ČT sport HD presunutý do základnej ponuky.

Komentáre už nie sú povolené.