Reklama

Do Magio TV pribudli nové české a maďarské programy

Po veľkých zmenách v satelitných službách Magio Sat a DIGI TV nezabudol Telekom ani na svojich zákazníkov IPTV služby Magio TV. Tí môžu nájsť od dnešného dňa v ponuke viacero nových českých a maďarských kanálov, vrátane exkluzívnej novinky BBC Earth HD.

Ako nás informoval jeden z našich čitateľov, predplatitelia Magio TV môžu od dnešného dňa prijímať už aj české programy ČT:D/ČT art HD, ČT Sport HD a maďarské Prime, RTL Gold a Galaxy 4.

Dvojprogram ČT:D/ČT art je súčasťou základného variantu M, ČT Sport HD a BBC Earth HD sú vo vyššom balíku L. Programy Prime, RTL Gold, Film4 a Galaxy 4 sú samozrejme súčasťou prémiového maďarského balíka.

V prípade, že sa nové stanice neobjavili ešte v ponuke, odporúčame urobiť reštart Magio boxu.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. ČT šport je na Thore free už dlhé roky ale treba mať vlastný prijímač.

 1. No hurá telekomáci !!! Vari vás konkurencia dotlačila ? CT sport/D/Art mali byť už dávno v ponuke..ale hlavne, že máme nový exkluzívny program a “obyčajná” Prima Zoom HD v káblovke stále nikde !!

  1. Prima Zoom po pridaní BBC Earth nieje podstatná. A sú indície že sa zo Slovenska onedlho stiahne, tak ako klasická Prima.

  2. Zatiaľ ma táto „exkluzívna“ stanica necháva chladným, hlavne kvôli zloženiu programu.. Všetci boli nadržaní, lebo poznáme dokumenty z ich produkcie z Prima Zoom, Spektrum a CT, ale tam bežali vždy len tie vybrané, momentálne pre mňa je len pár vecí zaujímavých a preto ma celodenná ponuka s titulkami a občasným dabingom necháva chladným..

   Zložením programu sa nechytá na Spektrum, Zoom a Nat Geo !!

   Ja mám inú info „zo zákulisia“ od pani Gabriely Marettovej- „Ohladom podmienok pre poskytovanie TV kanalu Prima Zoom v HD kvalite na IPTV momentalne rokujeme s dodavatelom“.
   Druhú info mám, že sa české tv vrátia do ponuky operátorov, ale vieme ako to na svk chodí 🙁

 2. Nespustili ste náhodou TV4 a nie avizovaný Film4 v maďarskom balíčku ?! Film4 nie je totiž v ponuke !!

Komentáre už nie sú povolené.