Reklama

V októbri bude možné sledovať cez anténu voľne seriálový kanál v HD kvalite

Počas celého mesiaca október budú môcť sledovať diváci cez anténu voľne seriálový kanál z dielne Viasatu – Epic Drama, ktorý prináša vo vysielaná dramatické a historické seriály. Kanál bude dostupný dočasne nekódovane (FTA) od 1. až do 31. októbra a to ako v prvom celoplošnom multiplexe, na pozícii infokanálu, tak aj v špeciálnom multiplexe Plustelka Viac.
Pokračovanie nižšie:


Z oboch multiplexov je program šírený v HD kvalite s rozlíšením 1920×1080. K programu sú pripojené dve audio stopy, okrem českej, ešte aj maďarská. V prvom celoplošnom multiplexe sú obe audio stopy vo formáte MPEG, z vysielačov Plustelka Viac ich šíri Towercom už v novšom formáte AAC.

Po ukončení promo vysielania bude Epic Drama HD opäť zakódovaný systémami Irdeto, sledovať ho tak budú môcť iba predplatitelia doplnkového balíka Plustelka Viac.

Plustelka Viac je špeciálny doplnkový balíček platformy Plustelka, ktorý si môžu zákazníci dokúpiť k súčasnému balíku Plustelka Štandard za 2,99 € mesačne. Podmienkou je samozrejme, aby mali možnosť prijímať ako signál zo štvrtého multiplexu, tak aj jeden z miestnych, ktorý balíček programov Plustelka Viac šíri. Aktuálny zoznam vysielačov môžete nájsť v sekcii Vysielače.

Pokiaľ budete hľadať aktuálny program stanice Epic Drama, môžete ho nájsť v našom TV Programe.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Bolo by dobré, keby sa urobili v MUX1 a MUX2 dve pevné FTA pozície:

  1. INFOKANÁL VOĽNÁ TELKA / PLUSTELKA / PLUSTELKA VIAC

  2. PROMOKANÁL kde by sa striedali FTA ochutnávky programov z platenej verzie

  1. Zbytočnosť. Načo je komu infokanál, kde beží dookola stále tá istá reklamná slučka? Keď už, tak radšej druhý promokanál.

 2. Aspoň niečo,lebo tento kanál šíri towercom ako plustelka viac, na extra výkonoch,ktoré chytia len v mestách v ktorých obyvatelia majú 80 % káblovky.

 3. MvTer ok len v mestách,výkon vysielača velká slabota!

  1. Pockaj do zajtra ked pridu do roboty. Inak udajne sa chysta nejaky novy HD program.

Komentáre už nie sú povolené.