Reklama

AXN a Kiwi TV budú najbližšie dni šírené voľne v maďarskom DVB-T

Maďarská terestriálna platforma MinDig TV Extra pokračuje v ochutnávkach vybraných platených programov z ponuky. Operátor v spolupráci s vysielateľmi teraz pripravil pre všetkých divákov voľné vysielanie staníc AXN a Kiwi TV.

V prípade AXN bude voľné vysielanie k dispozícii divákom do 11. novembra, Kiwi TV má byť dočasne nekódovane do 4. novembra. Po ukončení voľného vysielania budú opäť programy zakódované systémom Conax a prístup k ním získajú iba predplatitelia MinDig TV Extra.
Pokračovanie nižšie:


Kiwi TV prináša vo vysielaní rozprávky a detské programy. Diváci so zapnutou funkciou LCN nájdu stanicu na pozícii číslo 45. Kanál je šírený v tamojšom multiplexe D.

AXN sa zameriava na akčné seriály a filmy, nechýbajú tiež populárne krimi seriály. Stanici si môžu naladiť záujemcovia z vysielačov multiplexu B. Program je šírený ako v maďarskom, tak aj anglickom jazyku. Diváci so zapnutou funkciou LCN nájdu program na pozícii číslo 16.

Vzhľadom k tomu, že signál z maďarských celoplošných vysielačov má dosah aj na Slovensko, môžu oba programy prijímať aj diváci u nás, hlavne tí, ktorí bývajú v blízkosti hraníc s Maďarskom. Kompletný zoznam staníc, šírených nielen v maďarskom DVB-T, môžete nájsť už tradične v sekcii Vysielače.

Pripomeňme, že ešte do zajtra 30. októbra je šírený voľne v maďarskom DVB-T kanál TV4 a do 3. novembra aj Film+.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Teraz nic . To nás tu len provokujú keď vedia že naše dvb-t je v troskách. A v iných krajinách dvb-t funguje bez problemov

  2. Nikdo nikoho neprovokuje,informujú tých,čo aj chytajú,ako napríklad ja.

Komentáre už nie sú povolené.