Reklama

Travelxp 4K je dostupný už aj v českom jazyku

Cestovateľský kanál Travelxp 4K je už plne lokalizovaný do českého jazyka. „Sme radi, že ako prvý prinášame v ČR aj na Slovensku plnohodnotnú tematickú cestovateľskú stanicu v kvalite 4K, ktorá je naviac dostupná v češtine,“ povedal Jozef Pipek, výkonný riaditeľ spoločnosti IFC Media, ktorá je distribútorom kanálov Travelxp HD a Travelxp 4K na Slovensku aj v Českej republike.

Travelxp 4K nemá v ponuke aktuálne, na Slovensku ani v ČR, žiadny telekomunikačný operátor. Po pridaní českej lokalizácie by sa to však už mohlo zmeniť. „Program je k dispozícii, veríme, že sa dostane čo nevidieť aj k divákom,“ hovorí Jozef Pipek z IFC Media.

Zatiaľ čo 4K verziu stanice sledovať diváci nemôžu, v prípade HD verzie je tomu inak. Travelxp HD je na Slovensku a v Českej republike dostupný pre všetkých predplatiteľov satelitnej platformy Skylink, okrem toho je tiež k dispozícii aj v Magio TV, digitálnej TV od T-Mobile Czech Republic, IPTV službe od Martico či v ponuke internetovej platformy Sledovanitv.

Travelxp prináša zaujímavé cestopisné a lifestylové programy z takmer päťdesiatich krajín sveta a to všetko vyrábané výhradne vo vlastnej produkcii.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Ten mizerný cz komentár vymeniť za adekvátny dabing by bolo na mieste, takto sa tá stanica nedá pozerať !!

    1. To slovo „stanica“ som ktovie prečo prečítal s r namiesto t. 😀

Článok už nie je možné komentovať.