Reklama

Towercom rozšíril multiplex Plustelka Viac o nový promo kanál

Štrnásť miestnych DVB-T2 vysielačov po celom Slovensku šíri od dnes nový kanál Plustelka Viac intro. Ide o nekódovaný promo kanál terestriálnej platformy Plustelka (SD/MPEG-4), ktorý informuje divákov o možnosti predplatiť si doplnkový balík operátora. Aktuálne tak všetky vysielače Plustelka Viac šíria osem programových pozícií: FilmBox, Epic Drama HD, Travel Channel HD, FilmBox Premium HD, Ceskoslovensko HD – Festival HD, Paprika, FightBox HD a Plustelka Viac intro. Všetky okrem nového promo kanálu sú kódované systémami Irdeto.
Pokračovanie nižšie:


Plustelka Viac je špeciálny doplnkový balíček platformy Plustelka, ktorý si môžu zákazníci dokúpiť k súčasnému balíku Plustelka Štandard za 2,99 € mesačne. Podmienkou je samozrejme, aby mali možnosť prijímať ako signál zo štvrtého multiplexu, tak aj jeden z miestnych, ktorý balíček programov Plustelka Viac šíri. Aktuálny zoznam vysielačov môžete nájsť v sekcii Vysielače. Nejde pritom o konečný zoznam, Towercom má v pláne pokrytie postupne rozširovať aj do ďalších miest. Využije pritom ďalšie miestne vysielače sesterského operátora AVIS.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Treba sa spýtať antiIT odborníka Macka,ten primitív to vysvetlí !

 1. Monika7771 ma pravdu! Ja som od vysielača zobor okolo 25km a žiadny signál smer Podhajská slabý výkon vysielača! A nie som sám čo to hovorí!!!

  1. Na vašom mieste by som skúsil otočiť anténu na nové zámky, možno by to pomohlo..

 2. bývam v obci Trstín a neviem ako druhý ale mne sa signál z 4 muxu zo zobora kanál 31 zoslabil mal som okolo kvalitu 95 a teraz len 65,70 vymenil som aj kábel antenu som skontroloval aj pretáčal stále je to slabé druhé muxy kvalita 100,99

  1. viki musíš laborovať druhé muxy nie su v T2 to neber do ohľadu. niečo sa v smere na Zobor možno zmenilo.Ťažko sa radí na diaľku ale skus to pre istotu aj s druhou anténou a keď to bude bezo zmeny hľadaj iné umiestnenie antény.

  2. To máš čo za čísla ? Celsia či Farenheita ? Vieme akurát, že medzi Zoborom a Tvojim televízorom sa niečo zmenilo. Ak ti „sila“ ostala a „kvalita“ padla, máš Čierneho Petra v ruke Ty a musíš hľadať chybu v Tvojom zariadení alebo jeho tesnej blízkosti (tak do pol kilometra).

 3. zmenilo sa počasie na ktoré je dvb t2 omnoho viac citlivé, na dvb t2 odporúčam dlhšiu anténu a bez zosilovača, ktorý ti zosilní aj malé chyby v signále na väčšie

 4. Treba to ladiť okolo 6 ráno naladí sa vám všetko a anténu otočiť na Zobor . Stv1 , stv2, joj , joj plus , WAV , plus, šláger , tv Noe , tv Lux , osem , centrál tv , nitrička tv , TA3 a promo kanal ( info kanál ) a ešte aj zakódované všetkých je 43 dokopi

 5. ja chytám plustelku na 31k a plustelkuviac 36k kvalita 100% izbova antena philips žitavany časť zl moravce aj na vonkajšiu antenu samozrejme tam mi občas 36k odpalia rakúšania dokonca v nedelu 16.9.boli rano take príjmove podmienky atv2 na 34k aj na izbovku dalej chytam 33k spartak tv a nitra na hôrke 52k takže kto písal podhajska chyba na vašej strane a to chytam aj hlavné muxy aj kamzík aj velká javorina a xkrát to tu píšem keď to nejde obrádte sa na skús.odborn.

  1. Veľa je kolenovrtov,nie žeby si zavolali odborníka aby im to pomeral stačí maličkosť a už to nejde.Ja mám vlastnú skúsenosť prišiel odborník pomeral otočil anténu celkom inym smerom ako je smer vysielača a už to maká druhý mesiac na 2 tv bez poruchy.Juh sk.

  2. Podhájska je utopená v doline. Tam ide dobre tak Zobor a nie miestne vysielače. Od Zámkov sú ešte aj za kopcom. Neporovnával by som to z Moravcami.

 6. Epic Drama HD ide FTA aj na promo kanály. Ak sa do toho muxu vopchala stanica v HD, tak pre aký dôvod tam nemôže ísť promo kanál v SD a aj infokanál. ?

 7. Aj od južných susedov idú momentálne + 3 stanice FTA: Viasat3, TV4, LiChi tv.

Komentáre už nie sú povolené.