Reklama

Towercom rozšíril multiplex Plustelka Viac o nový promo kanál

Štrnásť miestnych DVB-T2 vysielačov po celom Slovensku šíri od dnes nový kanál Plustelka Viac intro. Ide o nekódovaný promo kanál terestriálnej platformy Plustelka (SD/MPEG-4), ktorý informuje divákov o možnosti predplatiť si doplnkový balík operátora. Aktuálne tak všetky vysielače Plustelka Viac šíria osem programových pozícií: FilmBox, Epic Drama HD, Travel Channel HD, FilmBox Premium HD, Ceskoslovensko HD – Festival HD, Paprika, FightBox HD a Plustelka Viac intro. Všetky okrem nového promo kanálu sú kódované systémami Irdeto.

Plustelka Viac je špeciálny doplnkový balíček platformy Plustelka, ktorý si môžu zákazníci dokúpiť k súčasnému balíku Plustelka Štandard za 2,99 € mesačne. Podmienkou je samozrejme, aby mali možnosť prijímať ako signál zo štvrtého multiplexu, tak aj jeden z miestnych, ktorý balíček programov Plustelka Viac šíri. Aktuálny zoznam vysielačov môžete nájsť v sekcii Vysielače. Nejde pritom o konečný zoznam, Towercom má v pláne pokrytie postupne rozširovať aj do ďalších miest. Využije pritom ďalšie miestne vysielače sesterského operátora AVIS.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Treba sa spýtať antiIT odborníka Macka,ten primitív to vysvetlí !

 1. Monika7771 ma pravdu! Ja som od vysielača zobor okolo 25km a žiadny signál smer Podhajská slabý výkon vysielača! A nie som sám čo to hovorí!!!

  1. Na vašom mieste by som skúsil otočiť anténu na nové zámky, možno by to pomohlo..

 2. bývam v obci Trstín a neviem ako druhý ale mne sa signál z 4 muxu zo zobora kanál 31 zoslabil mal som okolo kvalitu 95 a teraz len 65,70 vymenil som aj kábel antenu som skontroloval aj pretáčal stále je to slabé druhé muxy kvalita 100,99

  1. viki musíš laborovať druhé muxy nie su v T2 to neber do ohľadu. niečo sa v smere na Zobor možno zmenilo.Ťažko sa radí na diaľku ale skus to pre istotu aj s druhou anténou a keď to bude bezo zmeny hľadaj iné umiestnenie antény.

  2. To máš čo za čísla ? Celsia či Farenheita ? Vieme akurát, že medzi Zoborom a Tvojim televízorom sa niečo zmenilo. Ak ti „sila“ ostala a „kvalita“ padla, máš Čierneho Petra v ruke Ty a musíš hľadať chybu v Tvojom zariadení alebo jeho tesnej blízkosti (tak do pol kilometra).

 3. zmenilo sa počasie na ktoré je dvb t2 omnoho viac citlivé, na dvb t2 odporúčam dlhšiu anténu a bez zosilovača, ktorý ti zosilní aj malé chyby v signále na väčšie

 4. Treba to ladiť okolo 6 ráno naladí sa vám všetko a anténu otočiť na Zobor . Stv1 , stv2, joj , joj plus , WAV , plus, šláger , tv Noe , tv Lux , osem , centrál tv , nitrička tv , TA3 a promo kanal ( info kanál ) a ešte aj zakódované všetkých je 43 dokopi

 5. ja chytám plustelku na 31k a plustelkuviac 36k kvalita 100% izbova antena philips žitavany časť zl moravce aj na vonkajšiu antenu samozrejme tam mi občas 36k odpalia rakúšania dokonca v nedelu 16.9.boli rano take príjmove podmienky atv2 na 34k aj na izbovku dalej chytam 33k spartak tv a nitra na hôrke 52k takže kto písal podhajska chyba na vašej strane a to chytam aj hlavné muxy aj kamzík aj velká javorina a xkrát to tu píšem keď to nejde obrádte sa na skús.odborn.

  1. Veľa je kolenovrtov,nie žeby si zavolali odborníka aby im to pomeral stačí maličkosť a už to nejde.Ja mám vlastnú skúsenosť prišiel odborník pomeral otočil anténu celkom inym smerom ako je smer vysielača a už to maká druhý mesiac na 2 tv bez poruchy.Juh sk.

  2. Podhájska je utopená v doline. Tam ide dobre tak Zobor a nie miestne vysielače. Od Zámkov sú ešte aj za kopcom. Neporovnával by som to z Moravcami.

 6. Epic Drama HD ide FTA aj na promo kanály. Ak sa do toho muxu vopchala stanica v HD, tak pre aký dôvod tam nemôže ísť promo kanál v SD a aj infokanál. ?

 7. Aj od južných susedov idú momentálne + 3 stanice FTA: Viasat3, TV4, LiChi tv.

Článok už nie je možné komentovať.