Reklama

Plustelka ponúka zvýhodnené predplatné už aj pri platbe na 6 mesiacov

Towercom začal lákať zákazníkov Plustelky na novú ponuku. Po novom môžu získať užívatelia zľavu, z poplatku za základný balík, už aj pri platbe na 6 mesiacov. Doteraz tomu bolo iba pri platbe na rok dopredu, prípadne pravidelnej platbe (viazanosti). Každý zákazník, ktorý si teraz predplatí službu Plustelka Štandard tak zaplatí za pol roka 29,94 €, v prepočte teda za jeden mesiac 4,99 €. Okrem toho získa aj službu otta na 30 dní zadarmo. Akcia je platná do 31. októbra 2018.
Pokračovanie nižšie:


Cena platených programov z balíčka Plustelka Štandard pri objednaní na menej ako 6 mesiacov zostáva rovnaká, 5,99 € mesačne.

Súčasťou ponuky balíčka Plustelka Štandard sú aktuálne programy JOJ HD, Markíza HD, Doma, Dajto, ČT1, ČT2, Prima Plus, Film+, JOJ Cinema HD, Minimax, RiK, Nickelodeon, Sport 1, Sport 2, Eurosport, Eurosport 2, Viasat Explore/Spice, Viasat History, Viasat Nature a VH1. Dostupný je ešte aj EroXXX, ktorý je ale súčasťou prémiového balíčka Premium, ako aj nový doplnkový balík Plustelka Viac (Travel Channel HD, Paprika, Epic Drama HD, FilmBox Premium HD, Ceskoslovensko HD – Festival HD, FilmBox a FightBox HD) za 2,99 € mesačne. Všetky programy z ponuky Plustelky vysielajú v kompresnom formáte MPEG-4 (H.264) a sú kódované systémom Irdeto. Predplatitelia môžu samozrejme sledovať aj ďalšie voľne šírené programy, ktoré vysielajú z ďalších celoplošných a lokálnych vysielačov v závislosti od lokality. Kompletný zoznam vysielačov aj s programovou ponukou nájdete v sekcii Vysielače. U programov nechýba ani obrazové rozlíšenie, ako aj ďalšie technické parametre. Novinkou posledných dní je aj zobrazovanie presnej polohy vysielačov na mape.

Pre príjem platformy je potrebné okrem terestriálnej antény aj prijímacie zariadenie a to také, ktoré zákazníkom najviac vyhovuje. V ponuke sú bezkartové CI+ moduly (Smit, Strong), alebo bezkartový terestriálny DVB-T2 prijímač Alma iHD, Alma T300HD, Zircon T3000 HD, poprípade len samostatná dekódovacia karta Plustelka.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

    1. U nás v dedine má polovica občanov (nie spoluobčanov)plustelku na rok ešte z akcie ale kolko si ich aj do budúcna zaplatí v novej cene!

Komentáre už nie sú povolené.