Reklama

AVIS premiestnil vysielač v Lučenci, poznáme podrobnosti

V Lučenci došlo k zmene stanovišťa miestneho DVB-T vysielača. Ten sa podľa informácií portálu SatelitnáTV.sk premiestnil z paneláku, na ulici Rúbanisko, na stožiar operátora Orange, ktorý je v časti Horná Slatinka. Ostatné parametre sa nemenili, vysielač tak aj naďalej šíri signál na 26. kanáli (514 MHz) s maximálnym povoleným výkonom 1kW. Po zmene stanovišťa sa však mohlo zmeniť pokrytie, ak máte akékoľvek skúsenosti s príjmom, môžete o nich napísať do komentárov pod touto správou.

Programová ponuka multiplexu sa tiež nemenila. Diváci v Lučenci a okolí si tak aj naďalej môžu cez anténu naladiť na 26. kanáli štyri televízne programy Šlágr TV, TV Noe, TV Hronka a TV Locall. České programy sú šírené v kompresnom formáte MPEG-4, regionálne v MPEG-2.

Pokiaľ by ste hľadali presnú polohu vysielača, môžete ju nájsť v sekcii Vysielače. Zoznam sme dnes aktualizovali.

Lučenec – Horná Slatinka, 26. kanál (514 MHz), povolený výkon 1 kW
Programy: Šlágr TV, TV Noe, TV Hronka, TV Locall
Prevádzkovateľ: AVIS

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

    1. Od včera pokles signálu intenzita 26 kvalita65 musela som zapnúť napajanie 5v sprijímača lebo sem tam sa vytvárali kocky.Teraz v pohode.

  1. Zajtrá idem na Budinú na chalupu15 km od vysielača tak vyskúšam terén voľný.

    1. Re:Juraj od vysielača po Budinú je aj 22km odhadom možno že tam bude nejaký náznak signálu.Keby bolo 2kw tak je to iné kafé.

Článok už nie je možné komentovať.