Reklama

AVIS premiestnil vysielač v Lučenci, poznáme podrobnosti

V Lučenci došlo k zmene stanovišťa miestneho DVB-T vysielača. Ten sa podľa informácií portálu SatelitnáTV.sk premiestnil z paneláku, na ulici Rúbanisko, na stožiar operátora Orange, ktorý je v časti Horná Slatinka. Ostatné parametre sa nemenili, vysielač tak aj naďalej šíri signál na 26. kanáli (514 MHz) s maximálnym povoleným výkonom 1kW. Po zmene stanovišťa sa však mohlo zmeniť pokrytie, ak máte akékoľvek skúsenosti s príjmom, môžete o nich napísať do komentárov pod touto správou.
Pokračovanie nižšie:


Programová ponuka multiplexu sa tiež nemenila. Diváci v Lučenci a okolí si tak aj naďalej môžu cez anténu naladiť na 26. kanáli štyri televízne programy Šlágr TV, TV Noe, TV Hronka a TV Locall. České programy sú šírené v kompresnom formáte MPEG-4, regionálne v MPEG-2.

Pokiaľ by ste hľadali presnú polohu vysielača, môžete ju nájsť v sekcii Vysielače. Zoznam sme dnes aktualizovali.

Lučenec – Horná Slatinka, 26. kanál (514 MHz), povolený výkon 1 kW
Programy: Šlágr TV, TV Noe, TV Hronka, TV Locall
Prevádzkovateľ: AVIS

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Halič antena iskra 18 bez zosilnenia intenzita 38 kvalita 100.

    1. Od včera pokles signálu intenzita 26 kvalita65 musela som zapnúť napajanie 5v sprijímača lebo sem tam sa vytvárali kocky.Teraz v pohode.

  2. Zajtrá idem na Budinú na chalupu15 km od vysielača tak vyskúšam terén voľný.

    1. Re:Juraj od vysielača po Budinú je aj 22km odhadom možno že tam bude nejaký náznak signálu.Keby bolo 2kw tak je to iné kafé.

Komentáre už nie sú povolené.