Reklama

Populárny cestovateľský kanál teraz dočasne voľne cez anténu

Všetci diváci, ktorí prijímajú programy prostredníctvom antény, môžu od dnešného dňa sledovať v rámci promo akcie, cestovateľský kanál Travel Channel. Ide o prvú stanicu z vyššieho balíka Plustelka Viac, ktorú sa rozhodol Towercom sprístupniť divákom až do konca augusta voľne.
Pokračovanie nižšie:


Travel Channel je štandardne súčasťou platenej ponuky Plustelka Viac, kde je dostupný v HD kvalite. Program je bežne kódovaný systémami Irdeto a šírený z vybraných miestnych vysielačov Plustelka Viac, ktoré už vysielajú v štandarde DVB-T2. V čase ochutnávky však bude k dispozícii dočasne v prvom celoplošnom multiplexe, a to na pozícii s názvom Travel Channel promo (bývalá pozícia Infokanálu), kde vystrieda detský kanál RiK. Promo vysielanie je však dostupné iba v SD kvalite (SD/MPEG-2) a to s rozlíšením 720×576.

Stanicu Travel Channel netreba určite divákom predstavovať. Vo svojom vysielaní ponúka prehľadný a moderný pohľad na cestovanie a skúsenosti cestovateľov. Nechýba ani to najlepšie z gastronómie či životného štýlu. Diváci sa tak prostredníctvom obrazovky môžu dostať do všetkých kútov našej planéty. Vždy aktuálny program stanice nájdete v sekcii TV Program.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Nech urobia konečne dve pevné pozície v DVB-T:

  Promokanál – MUX 1
  Infokanál – MUX 2

  A ak sa nebude dočasne vysielať nič na promokanále, pôjde tam Infokanál… Veď už bol aj stav, že boli 3 Infokanály…

  1. Zbytočnosť. Stačí jeden. Keby tam nedávali v rámci proma rôzne iné kanály, tak aj jeden je priveľa. Načo by kto čumel na reklamnú slučku, ktorá beží stále dookola? Na zverejňovanie noviniek by bolo oveľa lepšie pridať k promokanálu HbbTV, raz už Towercom Infokanál s HbbTV mal. Len to by potom chcelo tie informácie aspoň raz za storočie aj aktualizovať a na to sa Towercom vybodol.

 2. Towercom má u mňa prvé plus. Promo podľa mojej chuti.
  Ďakujem.

 3. Ako to vyzera s tym spustením NZ ide to uz alebo este nie? Nemozem vyskusat som mimo NZ

 4. dufam, ze tam Travel Channel zostane. A ze NIKDY to nevymenia za ten trapas Travel XP, Skylink si to u mna pokaslal tym ze ho vyradil aj s dalsimi kanalmi. Tento mesiac konci predplatne, este ze ho Freesat ma.. pojdem tam

 5. Aj pre mňa Skylink klesom kvôli vyradeniu Travech Channel tv, a nahradili ho trápnym Travel Xp,no katastrofa. Neviem čo na tejto výmene mám chváliť. Plustelka má u mňa body navyše…

 6. Travel Channel HD je jeden z mála programov, ktoré sa v súčastnosti dajú stále pozerať..
  Hlavne seriál Hotel impossible: https://www.csfd.cz/film/357688-hotel-impossible/prehled/
  má u mňa vysokú sledovanosť..horšie to, ale potom znášate, keď sa idete niekde na SVK a nie len u nás ubytovať 😀

 7. Má niekto skúsenosť s týmto: Po spustení nového LTE vysielača mi zmizol príjem vzdialenejších DVB-T vysielačov cca 60 – 80 km. Mám aj LTE filter a nepomáha to. Ak vyberiem z anténnej krabičky predzosilňovač a dám tam symetrizačný člen taktiež nič nechytím. Riešil niekto už takýto problém? Pomohol by kanálový predzosilňovač namiesto širokopásmového? Alebo menej decibellový predzosilňovač? Teraz mám 30 dB. Viete niekto poradiť, kto mal tento problém a podarilo sa mu to vyriešiť? Pred spustením LTE vysielača v blízkom okolí som mal kvalitu signálu cca 80 – 100 %. Intenzita okolo 88 – 90 %.

  1. U mňa smerová anténa, vlastný symetrizačný člen, potom zosilňovač AM – 838 s LTE filtrom. (cca 20 eur) Je na dve antény a tri telky a funguje výborne. (okrem K36 z NR v NZ, tam je to slabé)

  2. A kde máš ten LTE filter? Pred anténnym predzosilňovačom, alebo za ním? Lebo LTE filter musí byť vždy pred vstupom do predzosilňovača, poradie je symetrizačný člen – LTE filter – predzosilňovač – ďalšie prvky anténneho rozvodu. Inak je filter zbytočný.

  3. Predzosilňovač je v anténnej krabičke potom ide kábel, na trase je LTE filter, potom zasa kábel a el. adaptér.

  4. AN: Tak už vieš, kde je problém. LTE filter je za predzosilňovačom zbytočný, musí byť pred ním. Darmo bude filtrovať 800 MHz LTE pásmo, keď to LTE už predtým stihlo zahltiť a tým vyradiť z činnosti predzosik. Predzosilňovač v krabičke nahraď symetrizačným členom (symetrizačný člen je už obsiahnutý v tom „krabičkovom“ predzosilňovači, ak vieš ako, môžeš ho využiť a ten predzosilňovač obísť), hneď za tým napoj LTE filter a až za ním „linkový“ predzosilňovač, na kábel, pomocou F-konektorov, čo najbližšie k anténe.

 8. Máme Cardashering,máme všetko okrem Travel channel a nevieme,prečo tento kanál nemáme ?

  1. Ale na satelite som myslela,aj Cinemax 2 by mohol byť.

 9. @Marienka – Travel Channel je aj cez satelit zadarmo (FTA),vysiela na satelite (28,0,E) frekvenciu nájdeš na Lyngsat.com, to je jediné čo pozerám na 28,0,E ešte že to je v EU pásme a nie v UK pásme, dúfam že to aj tak ostane, plus ešte tam je aj Blaze obdoba History HD, , Kedysi bolo možné prijímať aj kanál CBS Reality, ale ten je už iba v mojich spomienkach a

 10. No čo z toho keď cardashering príma kódované stanice skylinku na Astre 23,5 a 19,2

 11. Ake zaujimave anglicke kanaly zo satelitu na 28,2E viete chytit na vychodnom Slovensku? Mam iba Challenge,Travel channel,hudobne a spravodajske,ale arabske a teleshopingove nepocitam,viete chytit ITV,BBC,Pick,Channel4,More4 ??

  1. Vsetko sa da. Potrebujes ale trosku vacsiu parabolu. https://www.satelitnatv.sk/2014/02/kanaly-bbc-uz-vysielaju-na-novej-druzici-astra-2e-na-slovensku-ich-uz-len-tak-lahko-nechytime/

 12. dik za odpoved,len ma zaujima realna skusenost ci to na vychode niekto chyta tie kanaly a aku ma parabolu

  1. Aj mňa. Hlavne priemer paraboly. Lebo mám zlý pocit, že aj 150cm bude príliš málo a 200+ neprichádza do úvahy – drahá obluda. Vlastne už aj 150cm je dosť drahá a veľká.

Komentáre už nie sú povolené.