Reklama

Plustelka Viac s novým vysielačom v Bachledovej doline

Plustelka Viac rozširuje pokrytie aj tento týždeň. Podľa informácií portálu SatelitnáTV.sk spustil dnes operátor AVIS pre Towercom nový miestny DVB-T2 vysielač v Bachledovej doline, ktorý šíri signál na 35. kanáli (586 MHz).
Pokračovanie nižšie:


Podľa platného povolenia je nový vysielač umiestnený na stožiari spoločnosti COMP-SHOP a vysiela vo vertikálnej polarizácii s maximálnym povoleným výkonom 0,620 kW ERP.

Ide už o v poradí jedenásty aktívny vysielač s ponukou doplnkového balíka terestriálnej platformy Plustelka. V najbližších dňoch a týždňoch majú pribúdať ďalšie. O každom z nich vám samozrejme budeme už tradične prinášať detailné informácie aj s podrobnosťami. Kompletný zoznam vysielačov aj s ponukou multiplexu nájdete v sekcii Vysielače. U programov nechýba ani obrazové rozlíšenie, ako aj ďalšie technické parametre.

Plustelka Viac je špeciálny doplnkový balíček terestriálnej platformy Plustelka, ktorý si môžu zákazníci dokúpiť k súčasnému balíku Plustelka Štandard za 2,99 € mesačne. Spolu teda zaplatia za oba balíky 8,98 € mesačne, respektíve 7,98 € v prípade viazanosti či platby na 12 mesiacov. Podmienkou je samozrejme, aby mali možnosť prijímať ako štvrtý celoplošný multiplex, tak aj jeden z miestnych multiplexov, ktorý šíri špeciálny balíček programov Plustelka Viac.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Ktorý, že to chatár /JaT/ z Bachledovej si to vybavil??

    1. 35. kanál v Bachledovej doline si pôvodne skoordinovala popradská spoločnosť SiNET Telecom s.r.o., ktorá tento kanál nevyužívala

  2. čo na to povedať… okresné mestá nie sú pokryté ani muxom 1, 4. A rieši sa tu vysielanie pre kamzíkov v Tatrách.

Komentáre už nie sú povolené.